20 czerwca Muzeum Manggha nieczynne

Lato w Muzeum Manggha

Wyjątkowy wakacyjny program edukacyjny dla grup zorganizowanych, realizowany w Muzeum Manggha w okresie 15 lipca – 9 sierpnia 2019 r.

Japonia – kraj budzący naszą ciekawość, inspirujący bogatą kulturą i sztuką. Miejsce, w którym tradycja przeplata się ze współczesnością, tworząc niepowtarzalną mozaikę codzienności Japończyków. Pragniemy podzielić się naszą pasją z Wami: uczniami, nauczycielami, opiekunami grup. Zapraszamy do skorzystania z letniej oferty edukacyjnej Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, która zabierze Was w twórczą podróż po Japonii.

Grupa docelowa

Poziom merytoryczny i scenariusz zajęć każdorazowo dostosowywany jest do wieku uczestników. Program dedykowany grupom zorganizowanym ze szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, a także innym grupom zainteresowanym aktywnym zgłębianiem wiedzy o Kraju Kwitnącej Wiśni.

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin

Od 17 kwietnia 2019 r. można kontaktować się z nami w celu zarezerwowania terminu zajęć dla grupy zorganizowanej na wybrany dzień w okresie 15 lipca – 9 sierpnia 2019 r. W tabeli poniżej zamieszczono harmonogram zajęć na poszczególne dni tygodnia roboczego.

1 pakiet zajęć dla grupy zorganizowanej* składa się z 2 modułów (poniedziałek) lub 3 modułów (od wtorku do piątku), łącznie trwa około 2 godz. 30 min. Pakiety zajęć realizowane są w ramach sekcji porannych (godz. 10:00-12:30) oraz sekcji popołudniowych (godz. 12:45-15:15), według harmonogramu w tabeli.

Koszt udziału 1 grupy (o liczebności do 25 os.) w 1 pakiecie zajęć wynosi 350 zł**.

* Grupa zorganizowana – licząca do 25 osób czynnie uczestniczących w zajęciach plus opiekunowie grupy.
** W każdy wtorek pakiet „Lato w Muzeum Manggha“ objęty jest rabatem -100 zł od ceny regularnej: rabat naliczany jest do modułu „Zwiedzanie wystawy z Edukatorem + gra terenowa w przestrzeni wystawienniczej”. Koszt pakietu po naliczeniu rabatu to 250 zł.

Rezerwacje terminów przyjmujemy telefonicznie i mailowo z minimalnym wyprzedzeniem 14 dni od preferowanej daty realizacji usługi. Korespondencja oraz połączenia telefoniczne obsługiwane są od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-15.00.
e-mail: edukacja@manggha.pl    tel. 511 936 109

Informujemy, że w dni powszednie zespół Działu Edukacji z dużą intensywnością realizuje ofertę warsztatową. Jeśli jeszcze nie zdążyliśmy odpowiedzieć na Państwa e-mail lub połączenie telefoniczne, to właśnie z powodu prowadzonych obecnie zajęć. Po skończeniu warsztatów regularnie odpowiadamy na nowe wiadomości i nieodebrane połączenia telefoniczne. Bylibyśmy bardzo wdzięczni za cierpliwość w tej kwestii – skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to będzie możliwe. 

Opcja dodatkowa: powiększenie liczebności grupy

W szczególnych przypadkach istnieje możliwość powiększenia liczebności 1 grupy zajęciowej z max. 25 osób do max. 28 osób. Podany w cenniku koszt danego modułu odnosi się każdorazowo do grupy o liczebności max. 25 osób. Za każdą nadprogramową osobę obowiązuje opłata dodatkowa + 10 zł. Opłata ta naliczana jest jednorazowo do pełnego kosztu udziału grupy w 1 pakiecie zajęć.

Jeśli planują nas Państwo odwiedzić w liczbie przekraczającej 28 osób, zachęcamy do kontaktu telefonicznego – opowiemy Państwu o opcji prowadzenia zajęć symultanicznie dla 2 grup.

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z harmonogramem zajęć do pobrania w pliku poniżej:Moduły zajęciowe

Opisy dostępne po kliknięciu w nazwę modułu.

PATRONAT HONOROWY

KONSUL HONOROWY JAPONII
W KRAKOWIE

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole