Biżuteria z papieru

UWAGA. Brak wolnych miejsc

Serdecznie zapraszamy na warsztaty poświęcone tworzeniu biżuterii papierowej, które odbędą się 24 lutego 2019 o godzinie 11.00. W czasie czterogodzinnego spotkania można będzie przygotować samodzielnie, aczkolwiek pod czujnym okiem artysty plastyka Ewy Rosiek-Buszko, unikatową, papierową biżuterię. Do dyspozycji uczestników będą wszystkie niezbędne materiały, w tym japoński papier washi. Po zaprojektowaniu i wykonaniu, uczestnicy otrzymają gotowy zestaw biżuterii oraz katalog Le petit est beau – biżuteria z papieru.

Do udziału w spotkaniu warsztatowym zapraszamy dorosłych i młodzież od 14. roku życia. Obowiązują wcześniejsze zapisy na adres: recepcja@manggha.pl. Koszt warsztatów to 50 zł od osoby; liczba miejsc ograniczona.

Po otrzymaniu potwierdzenia o dostępności miejsc prosimy o dokonanie wpłaty do dnia 20.02.2019 na konto:
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
M. Konopnickiej 26, 30-302 Kraków
84 1130 1150 0012 1262 4620 0001
Bank Gospodarstwa Krajowego, O. Kraków
Tytuł: imię i nazwisko, „Warsztaty biżuterii z papieru”

Podczas imprezy wykonywane będą fotografie dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykonanie tych fotografii oraz wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestników wraz z jego opisaniem poprzez wskazanie okoliczności wykonywania fotografii oraz miejsca ich wykonywania, w tym w szczególności zgodę na wykorzystanie i rozpowszechnianie ich wizerunku w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Rozpowszechnianie będzie miało miejsce przez czas nieoznaczony za pomocą strony internetowej organizatora imprezy.

PATRONAT HONOROWY

KONSUL HONOROWY JAPONII
W KRAKOWIE

PARTNERZY

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole