Ciche godziny w Muzeum Manggha [zawieszone]

Uprzejmie informujemy, że w związku z pracami remontowymi schodów prowadzących do głównego wejścia do Muzeum Manggha, jesteśmy zmuszeni zawiesić do odwołania Ciche godziny w muzeum. W czasie remontu mogą nastąpić zakłócenia wpływające na komfort zwiedzania.

Przepraszamy za utrudnienia. O wznowieniu cyklu poinformujemy w kolejnym komunikacie.Od kwietnia 2023 roku zapraszamy do zwiedzania Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w ciszy. Szczególne zaproszenie kierujemy do osób wysoko wrażliwych na bodźce z otoczenia. Ciche godziny obowiązują w wybraną środę w miesiącu w godzinach 16.00–18.00. Harmonogram aktualizowany jest z trzymiesięcznym wyprzedzeniem na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych muzeum.

Podczas cichych godzin wystawy można zwiedzać tylko indywidualnie. Zawieszamy możliwość zwiedzania grupowego, z przewodnikiem oraz prowadzania zajęć dydaktycznych. Ostatnie grupy zorganizowane będą wpuszczane danego dnia do godziny 15.00. Prosimy o rozmowy ściszonym głosem oraz wyciszenie telefonów komórkowych. Wszelkie urządzenia emitujące dźwięki w budynkach będą wyłączone.

W recepcji budynku głównego można wypożyczyć słuchawki wygłuszające dla dzieci, młodzieży i dorosłych (ich liczba jest ograniczona).

Muzealna kawiarnia Café Manggha pozostaje czynna. Będą nam towarzyszyć naturalne dźwięki życia kawiarni (rozmowy gości przy stolikach). Muzyka w tym czasie zostanie wyciszona. Możliwość dokonywania grupowych rezerwacji nie będzie dostępna. Kierujemy do gości Café Manggha uprzejmą prośbę o uwzględnienie cichych godzin podczas przemieszczania się na terenie muzeum. Kawiarnia dzieli z muzeum część holu przy recepcji i szatni, gdzie staramy się utrzymać atmosferę cichych godzin.
NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole