Poznajemy Japonię

Zapraszamy na cykl spotkań Poznajemy Japonię dedykowany osobom zainteresowanym pogłębianiem wiedzy o Kraju Kwitnącej Wiśni. W trakcie spotkań ukażą się nam różne oblicza Japonii związane z kulturą, sztuką oraz życiem codziennym jej mieszkańców. Zajęcia zaprojektowane zostały z myślą o młodzieży (+14 lat) i dorosłych uczestnikach indywidualnych.

Program cyklu


Spotkania planowane są na 3. niedzielę danego miesiąca oraz okazjonalnie na przestrzeni tygodnia roboczego. Aktualnie proponujemy udział w wydarzeniach:
  • 19.01.2020 Japońskie zwyczaje noworoczne (prelekcja & warsztaty) – kliknij tutaj
  • 16.02.2020 Nihontō – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem – kliknij tutaj
  • 21.02.2020 Japonia oczami Andrzeja Wajdy – kliknij tutaj
  • 27.02.2020 Nihontō – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem #2 – kliknij tutaj
  • 15.03.2020 Kami shiori – akcesoria czytelnicze – kliknij tutaj
  • 24.03.2020 Furoshiki – sztuka wiązania chust japońskich – kliknij tutaj
Harmonogram spotkań będzie sukcesywnie poszerzany – zachęcamy do obserwowania aktualizacji.

Karnet


Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych stałych Gości, stworzyliśmy opcję karty promocyjnej.

Zasady akcji: zbierz pieczątki za udział w 3 wydarzeniach w ramach cyklu Poznajemy Japonię i skorzystaj z możliwości uczestnictwa w 1 zajęciach w ramach tego cyklu za promocyjną cenę 1 zł.

Udział w 1 spotkaniu równa się uzyskaniu 1 pieczątki. Wydany karnet jest imienny, nie należy go odstępować. Organizator opieczętowuje karnet w dniu wydarzenia – bezpośrednio na początku lub po zakończeniu danych zajęć. Informujemy, że nie wydajemy pieczątek „wstecz” za udział w ubiegłych wydarzeniach w ramach cyklu, podczas których Uczestnik nie zgłosił się do Organizatora po uzyskanie pieczątki. Karta pobrana w terminie od stycznia do maja 2020 r. ma termin ważności: 31.08.2020 r.

Chęć uzyskania karty należy zgłosić przy okazji mailowego zapisu na wydarzenie w ramach cyklu. Informacje szczegółowe można uzyskać u pracowników Działu Edukacji Muzeum Manggha.

e-mailedukacja@manggha.pl
tel.: 511 936 109

Płatności za udział w wybranym wydarzeniu w ramach cyklu dokonuje się w dniu tego wydarzenia w recepcji budynku głównego Muzeum Manggha. Posiadanie karnetu nie stanowi rezerwacji miejsca na wydarzenia w ramach cyklu. Proces rezerwacji: po uruchomieniu naboru na dane wydarzenie należy wysłać zgłoszenie na takich samych zasadach jak osoby, które nie otrzymały od nas karnetu. Akceptacje zgłoszeń odbywają się w kolejności ich nadsyłania, aż do wyczerpania miejsc przewidzianych w ramach danego wydarzenia.
NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole