Wystawa „WERKI. WAJDA” nieczynna 1 kwietnia | „KIMONO” nieczynna 31 marca

Poznajemy Japonię

Zapraszamy na cykl spotkań Poznajemy Japonię dedykowany osobom zainteresowanym pogłębianiem wiedzy o Kraju Kwitnącej Wiśni. W trakcie spotkań ukażą się nam różne oblicza Japonii związane z kulturą, sztuką oraz życiem codziennym jej mieszkańców. Zajęcia zaprojektowane zostały z myślą o młodzieży (+14 lat) i dorosłych uczestnikach indywidualnych.

Program cyklu


Aktualnie proponujemy udział w wydarzeniach:

21 kwietnia, g. 16.30 Gry dalekowschodnie – warsztaty
dla młodzieży (+12) i osób dorosłych
szczegóły
29 kwietnia, g. 15.00 Kengo Kuma – zwiedzanie z przewodnikiem
dla rodzin z dziećmi 7–12 lat
szczegóły

Harmonogram spotkań będzie sukcesywnie poszerzany – zachęcamy do obserwowania aktualizacji.

Karnet


Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych stałych Gości, stworzyliśmy opcję karty promocyjnej.

Zasady akcji: zbierz pieczątki za udział w 3 wydarzeniach w ramach cyklu Poznajemy Japonię i skorzystaj z możliwości uczestnictwa w 1 zajęciach w ramach tego cyklu za promocyjną cenę 1 zł.

Udział w 1 spotkaniu równa się uzyskaniu 1 pieczątki. Wydany karnet jest imienny, nie należy go odstępować. Organizator opieczętowuje karnet w dniu wydarzenia – bezpośrednio na początku lub po zakończeniu danych zajęć. Informujemy, że nie wydajemy pieczątek „wstecz” za udział w ubiegłych wydarzeniach w ramach cyklu, podczas których Uczestnik nie zgłosił się do Organizatora po uzyskanie pieczątki. Karta pobrana w terminie od 28 października 2021 r. do 31 stycznia 2022 r. ma termin ważności: 28.02.2022 r. Karta pobrana w terminie od 1 lutego 2022 r. do 30 kwietnia 2022 r. ma termin ważności: 31.05.2022

Chęć uzyskania karty należy zgłosić przy okazji mailowego zapisu na wydarzenie w ramach cyklu. Informacje szczegółowe można uzyskać u pracowników Działu Edukacji Muzeum Manggha.

e-mailedukacja@manggha.pl
tel.: 511 936 109

Płatności za udział w wybranym wydarzeniu w ramach cyklu dokonuje się w dniu tego wydarzenia w recepcji budynku głównego Muzeum Manggha. Posiadanie karnetu nie stanowi rezerwacji miejsca na wydarzenia w ramach cyklu. Proces rezerwacji: po uruchomieniu naboru na dane wydarzenie należy wysłać zgłoszenie na takich samych zasadach jak osoby, które nie otrzymały od nas karnetu. Akceptacje zgłoszeń odbywają się w kolejności ich nadsyłania, aż do wyczerpania miejsc przewidzianych w ramach danego wydarzenia.
NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole