Wysyłka zamówień złożonych w mangghashop wstrzymana w okresie 16.09–1.10.2020

Góra Fudżi – rodzinne warsztaty plastyczne #1

Uwaga. Brak wolnych miejsc

Góra Fudżi
 jest nieodłącznym elementem japońskiej tradycji, sztuki i kultury. W 2013 roku została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO, ugruntowując swoją pozycję jako jeden z symboli Japonii. Z tym mierzącym niemal 4 tys. metrów wulkanem wiąże się wiele legend, wierzeń oraz inspiracji. W czasie zajęć zaprezentowane zostaną multimedialne przedstawienia najbardziej znanych drzeworytów ukazujących ten niezwykły wulkan, m.in. autorstwa Katushiki Hokusaia. Każdy z uczestników będzie miał możliwość stworzenia autorskiej interpretacji plastycznej góry Fudżi na bazie gotowej, trójwymiarowej formy.
                                                           
Warsztaty odbędą się w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód we wtorek 18 sierpnia 2020 r. w godzinach 14.30–15.30. Spotkanie przeznaczone jest dla rodzin z dziećmi w wieku 6-12 lat. Zajęcia będą prowadzone od podstaw. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Rodzinna Fudżi 18.08”. W treści należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek zgłaszanych Uczestników. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 10 osób). Koszt udziału wynosi 15 zł za osobę, płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu warsztatów.

Wydarzenie w ramach cyklu Poznajemy Japonię.

Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do zaproponowanej organizacji zajęć: na czas warsztatów prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki osoby dorosłej. Przyjmujemy jedynie zgłoszenia w formie „dorosły/dorośli + dziecko/dzieci”.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej Uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

Uwaga: Uczestnik wydarzenia/opiekun prawny jest zobowiązany do złożenia pisemnego oświadczenia przy wejściu na zajęcia, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest/jego podopieczny nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Wzór oświadczenia jest dostępny do pobrania poniżej. Wydruki oświadczenia będzie można uzyskać również w dniu wydarzenia od pracownika recepcji muzealnej.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole