Wysyłka zamówień złożonych w mangghashop wstrzymana w okresie 16.09–1.10.2020

Hanko – warsztaty tworzenia pieczęci

Uwaga. Brak wolnych miejsc na warsztaty

Zapraszamy na warsztaty tworzenia hanko – osobistego podpisu w formie pieczęci. W trakcie zajęć uczestnik opracuje własny podpis w języku japońskim, a następnie stworzy matrycę pod opieką doświadczonego grafika. Spotkanie poprowadzi Justyna Mazur – pasjonatka grafiki warsztatowej i terapii zajęciowej, właścicielka pracowni graficznej Litograf.

Informacje organizacyjne

Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni Muzeum Manggha w niedzielę 16 lutego w godzinach 11.00–13.00. Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży (+16) i osób dorosłych. Koszt uczestnictwa wynosi 50 złotych.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Hanko 16.02”. W treści należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek zgłaszanego uczestnika.

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. Po pozytywnym rozpatrzeniu maila zgłoszeniowego w wiadomości zwrotnej otrzymają Państwo szczegółowe dane potrzebne do przelewu bankowego. Płatności należy dokonać w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania informacji zwrotnej z akceptacją zgłoszenia.

Podczas imprezy wykonywane będą fotografie do celów dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykonanie tych fotografii oraz wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestników wraz z informacją na temat okoliczności wykonywania fotografii oraz miejsca ich wykonywania, w tym w szczególności zgody na wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Rozpowszechnianie będzie miało miejsce przez czas nieokreślony za pomocą strony internetowej organizatora imprezy.

Zastrzegamy, że fotografia towarzysząca opisowi wydarzenia nie przedstawia projektu pieczęci, którą uczestnicy będą tworzyli w ramach warsztatów.

PATRONAT MEDIALNY

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole