Wysyłka zamówień złożonych w mangghashop wstrzymana w okresie 16.09–1.10.2020

Kami shiori – akcesoria czytelnicze #2

Uwaga. Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na warsztaty tworzenia kami shiori – papierowych zakładek do książek. Program wydarzenia inspirowany będzie japońskim przemysłem papierniczym. Przewodnimi motywami wytwarzanych akcesoriów będą: kachō-ga (obrazy kwiatów i ptaków) oraz bijin-ga (wizerunki pięknych kobiet). Podczas zajęć uczestnicy będą stosować różne techniki artystyczne, między innymi kolaż oraz origami, czyli tradycyjną sztukę składania papieru.

Warsztaty odbędą się w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód w czwartek 20 sierpnia 2020 r. w godzinach 15.00–15.45. Spotkanie przeznaczone jest dla młodzieży (+16) i osób dorosłych. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Kami shiori 20.08”. W treści należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek zgłaszanego Uczestnika. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 10 osób). Koszt udziału wynosi 15 zł, płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu warsztatów.

Wydarzenie w ramach cyklu Poznajemy Japonię.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej Uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

Uwaga: Uczestnik wydarzenia/opiekun prawny jest zobowiązany do złożenia pisemnego oświadczenia przy wejściu na zajęcia, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest/jego podopieczny nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Wzór oświadczenia jest dostępny do pobrania poniżej. Wydruki oświadczenia będzie można uzyskać również w dniu wydarzenia od pracownika recepcji muzealnej.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole