Edukacja

Muzeum Manggha prowadzi szeroko zakrojoną działalność edukacyjną, skierowaną zarówno do najmłodszych, jak i do dorosłych zwiedzających. Nasza oferta skierowana jest do przedszkoli, szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentów i innych grup zorganizowanych.

W przypadku organizacji lekcji muzealnej lub zwiedzania z przewodnikiem konieczna jest rezerwacja terminu z minimalnym 10-dniowym wyprzedzeniem. 

Lekcje muzealne
Oryginalny sposób poznawania przez dzieci i młodzież kultury japońskiej. Dzięki specjalnie opracowanemu programowi Podróż po Japonii zwiedzający mogą w atrakcyjnej i ciekawej formie zapoznać się z japońską sztuką i techniką.

Kursy artystyczne
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą kursów artystycznych, m.in. kaligrafii japońskiej i malarstwa tuszowego sumi-e.

Kursy języka japońskiego
Kursy języka japońskiego skierowane są zarówno do osób pragnących rozpocząć naukę, jak i tych, które uczyły się wcześniej i chcą doskonalić znajomość tego języka. Zajęcia na poziomach podstawowych, średnio-zaawansowanych oraz zaawansowanych prowadzą wykwalifikowani lektorzy polscy oraz native speakerzy.

Praktyki studenckie
Zapraszamy do odbycia praktyk w dziale merytorycznym lub edukacyjnym Muzeum Manggha. Istnieje również możliwość odbycia bezpłatnego stażu.
NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole