Zapraszamy do zwiedzania muzeum w dniu 15 sierpnia w godzinach 10.00–18.00!

Kursy semestralne

INFORMACJE O KURSIE NA SEMESTR ZIMOWY 2022/2023 POJAWIĄ SIĘ NA STRONIE WE WRZEŚNIU 2022.


Dziękujemy za liczne zgłoszenia na nasze kursy w semestrze wiosennym 2022 r. Informujemy, że grupy zostały zapełnione i nie prowadzimy już naboru na najbliższy semestr.

Pierwsze zajęcia odbędą się 21 lutego 2021 r. Zajęcia będą się odbywać w formie online przy użyciu platformy ZOOM z perspektywą powrotu do zajęć stacjonarnych (najprawdopodobniej od marca 2022).

Zapraszamy także nowych uczniów do grup bardziej zaawansowanych. Uczyłeś się języka japońskiego samodzielnie? Miałeś przerwę w nauce? A może byłeś w Japonii i nie chcesz utracić nabytych umiejętności? – Przyjdź do nas. Po krótkiej rozmowie i teście kwalifikującym zaproponujemy grupę, do której mógłbyś dołączyć.

Zajęcia prowadzimy w oparciu o autorski program nauczania, w którym nauka ma na celu sukcesywne pogłębianie umiejętności językowych (Can-do). Do tego celu wykorzystujemy japońskie podręczniki do nauki gramatyki, słownictwa, pisma i konwersacji. Na zajęciach korzystamy także z różnorodnych materiałów audiowizualnych, wspomagających rozwój umiejętności słuchania ze zrozumieniem. 

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu (2 x 90 minut) lub w sobotę (2 x 90 minut z 20 minutową przerwą). Semestr kończy się testem, którego zdanie jest warunkiem otrzymania certyfikatu i przejścia na kolejny poziom.

Osoby kontynuujące naukę proszone są o zadeklarowanie chęci kontynuacji poprzez wysłanie wiadomości e-mail.

Osoby, które uczyły się japońskiego gdzie indziej i chciałyby kontynuować naukę w naszej szkole proszone są o wysłanie wiadomości e-mail w celu umówienia terminu testu kwalifikującego do grupy.

TERMIN ZAPISU: Od poniedziałku 14 lutego (wcześniejsze zapisy nie będą przyjmowane)

UWAGA: W kursach mogą uczestniczyć osoby, które mają ukończone 15 lat (ur. 2007). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Cennik

▪ Dla rozpoczynających naukę w naszej szkole: 1050 zł (dwie raty: 600 i 450 zł)
▪ Dla kontynuujących naukę w naszej szkole: 1000 zł (dwie raty: 600 i 400 zł)

W cenę wliczone są wszystkie materiały edukacyjne z wyjątkiem podręcznika oraz bezpłatny wstęp na wystawy i wydarzenia organizowane przez Muzeum Manggha w trakcie trwania kursu.

Jak zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na kurs należy:
▪ wysłać maila na adres muzeum@manggha.pl lub zgłosić się osobiście do sekretariatu Muzeum Manggha od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00–15.00,
▪ poczekać na potwierdzenie zgłoszenia,
▪ w ciągu pięciu dni od otrzymania potwierdzenia dokonać wpłaty I raty lub całej kwoty na konto:
 
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
M. Konopnickiej 26, 30-302 Kraków
84 1130 1150 0012 1262 4620 0001
Bank Gospodarstwa Krajowego, O. Kraków
Tytuł: imię i nazwisko, „opłata za kurs j. japońskiego”

Potwierdzeniem zapisu na kurs jest dokonanie terminowej wpłaty.

Harmonogram

Zajęcia w nowym semestrze rozpoczynają się zgodnie z poniższym harmonogramem i podziałem godzin. Układając grafik dokładamy starań aby terminy zajęć nie uległy zmianie, jednak ostateczny podział godzin będzie uzależniony od liczby poziomów i uczniów w grupach.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania dodatkowych pytań!

W sprawach organizacyjnych: Weronika Bis: muzeum@manggha.pl 
W sprawach merytorycznych: Wioletta Laskowska-Smoczyńska: wiola@manggha.pl 

Harmonogram oraz podział zajęć do pobrania po kliknięciu w poniższe ikony:

Do wglądu zasady organizacji zajęć na terenie Szkoły Języka Japońskiego w związku z pandemią COVID oraz oświadczenie o zdrowiu dla Uczniów.
NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole