Kursy semestralne

Tegoroczne zapisy przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Zebraliśmy pełną grupę na poziom podstawowy kursu, dlatego też ogłaszamy zakończenie naboru. Uwadze wszystkich zainteresowanych, którym nie udało się zapisać, polecamy intensywny kurs wakacyjny.

Zapraszamy nowych uczniów do grup początkujących oraz bardziej zaawansowanych. Uczyłeś się języka japońskiego samodzielnie? Miałeś przerwę w nauce? A może byłeś w Japonii i nie chcesz utracić nabytych umiejętności? – Przyjdź do nas. Po krótkiej rozmowie i teście kwalifikującym zaproponujemy grupę, do której mógłbyś dołączyć.

Zajęcia prowadzimy stacjonarnie w oparciu o autorski program nauczania, w którym nauka ma na celu sukcesywne pogłębianie umiejętności językowych (Can-do). Do tego celu wykorzystujemy japońskie podręczniki do nauki gramatyki, słownictwa, pisma i konwersacji. Na zajęciach korzystamy także z różnorodnych materiałów audiowizualnych, wspomagających rozwój umiejętności słuchania ze zrozumieniem. 

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu (2 x 90 minut) lub w sobotę (2 x 90 minut z 20 minutową przerwą). Semestr kończy się testem, którego zdanie jest warunkiem otrzymania certyfikatu i przejścia na kolejny poziom.

Zajęcia w semestrze wiosennym będą się odbywały w trybie STACJONARNYM. W przypadku niektórych grup zajęcia będą nadal prowadzone ONLINE – będzie to poziom zaawansowany B.

Osoby kontynuujące naukę proszone są o zadeklarowanie chęci kontynuacji poprzez wysłanie wiadomości e-mail. Na wiadomości czekamy do 30 stycznia.

Osoby, które uczyły się japońskiego gdzie indziej i chciałyby kontynuować naukę w naszej szkole proszone są o wysłanie wiadomości e-mail w celu umówienia terminu testu kwalifikującego do grupy. Testy kwalifikujące będą przeprowadzane od 12 lutego w ustalonym indywidualnie terminie.

TERMIN ZAPISU: Nabór na kurs w semestrze luty – czerwiec 2024 rozpoczynamy 9 lutego (piątek)
START KURSU: 19 lutego – grupy tygodniowe, 17 lutego – grupy sobotnie

UWAGA: W kursach mogą uczestniczyć osoby, które mają ukończone 15 lat (ur. 2009). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Szkoła Języka Japońskiego zastrzega, że do powstania grupy konieczne jest zapisanie minimum 5 osób.

Cennik

▪ Dla rozpoczynających naukę w naszej szkole: 1450 zł
▪ Dla kontynuujących naukę w naszej szkole: 1400 zł

W cenę wliczone są wszystkie materiały edukacyjne z wyjątkiem podręcznika oraz bezpłatny wstęp na wystawy i wydarzenia organizowane przez Muzeum Manggha w trakcie trwania kursu.

Jak zapisać się na kurs?

Aby zapisać się na kurs należy:
▪ wysłać maila na adres muzeum@manggha.pl lub zgłosić się osobiście do sekretariatu Muzeum Manggha od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00–15.00,
▪ poczekać na potwierdzenie zgłoszenia,
▪ po otrzymaniu potwierdzenia dokonać wpłaty – w całości (1450 zł | 1400 zł) lub w systemie ratalnym. Chęć otrzymania faktury należy zgłosić mailowo, przed dokonaniem płatności.

- 600 zł lub 650 zł – I rata, płatna do 5 dni od potwierdzenia zapisania do grupy,
- 400 zł – II rata, płatna do dnia 30 marca 2024 roku,
- 400 zł – III rata, płatna do 10 maja 2024 roku,
 
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
M. Konopnickiej 26, 30-302 Kraków
84 1130 1150 0012 1262 4620 0001
Bank Gospodarstwa Krajowego, O. Kraków
Tytuł: imię i nazwisko, „opłata za kurs j. japońskiego”

Potwierdzeniem zapisu na kurs jest dokonanie terminowej wpłaty.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania dodatkowych pytań!

W sprawach organizacyjnych: Weronika Bis: muzeum@manggha.pl (Uwaga! W dniach 5–22 kwietnia 2024 r. kontakt z sekretariatem będzie ograniczony)
W sprawach merytorycznych: Wioletta Laskowska-Smoczyńska: wiola@manggha.pl

TEST POPRAWKOWY – PRZYPOMNIENIE

Ci z Państwa, którzy nie zdali lub nie pisali testu po semestrze wiosennym będą mieli okazję do nadrobienia tej zaległości

TERMIN TESTU:

Grupy tygodniowe: 8 lutego (czwartek) 18.00–19.30
Grupy sobotnie: 15 lutego (czwartek) 18.00–19.30

Informację o chęci zgłoszenia się na test poprawkowy prosimy wysłać do Wioletty Laskowskiej-Smoczyńskiej na adres: wiola@manggha.pl.

Harmonogram

Pliki z harmonogramem zajęć są dostępne do pobrania poniżej. Układając grafik dokładamy starań aby terminy zajęć nie uległy zmianie, jednak ostateczny podział godzin będzie uzależniony od liczby poziomów i uczniów w grupach.

Szkoła Języka Japońskiego zastrzega, że harmonogram może ulec zmianie.

Wersja z dnia 23.01.2024.

Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji do Szkoły Języka Japońskiego działającej przy Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole