Zostaw drzwi uchylone

Zapraszamy serdecznie na wernisaż wystawy Zostaw drzwi uchylone z udziałem Artystów, który odbędzie się 17 stycznia 2020 o godzinie 18.00 w Galerii Europa – Daleki Wschód przy Muzeum Manggha.

Artyści, których prace będzie można oglądać na wystawie to pochodząca z Krakowa, a zamieszkała w Paryżu Gabriela Morawetz oraz pochodzący z Japonii Masato Tanaka.

Prace tych współczesnych artystów to wielowymiarowe, często interaktywne instalacje, dzięki którym na moment będzie możliwe przeniesienie się do innego świata, wymiaru stworzonego przez artystów, impresji wywołanej fascynacją tym co nieznane i odległe.

Zostaw drzwi uchylone i zerknij, co znajduje się po drugiej stronie.

Podczas wydarzenia wykonywane będą fotografie dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykonanie tych fotografii oraz wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestników wraz z jego opisaniem poprzez wskazanie okoliczności wykonywania fotografii oraz miejsca ich wykonywania, w tym w szczególności zgodę na wykorzystanie i rozpowszechnianie ich wizerunku w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Rozpowszechnianie będzie miało miejsce przez czas nieoznaczony za pomocą strony internetowej organizatora wydarzenia.

PARTNER WYSTAWY

PATRONI MEDIALNI

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole