Klub Origami sezon 5: marzec – lipiec 2024

Origami to tradycyjna sztuka składania papieru. Nazwa pochodzi od japońskich znaków: „składać” (jap. oru) oraz „papier” (jap. kami). Do praktykowania origami potrzebna jest kartka papieru o odpowiedniej wielkości i kształcie, a także znajomość sekwencji zagięć, które pozwalają na wykreowanie pożądanego kształtu. Sztuka ta pozwala tworzyć m.in. papierowe figury roślin i zwierząt, przedmioty nawiązujące do poszczególnych pór roku oraz japońskich świąt.

Klub Origami Muzeum Manggha to seria warsztatów dla grup uczestników podzielonych ze względu na wiek i poziom zaawansowania.

GRUPY DZIECI 7–11 LAT, KARNETY NA CYKL MARZEC – LIPIEC 2024

Nabór zamknięty - osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do kontaktu w kolejnym sezonie!

Zakończyliśmy sprzedaż karnetów na cykl marzec – lipiec 2024 r. dla grup dzieci w wieku 7–11 lat. Warsztaty odbywają się w wybrane soboty w godzinach:
  • 10.30–11.20 Grupa 1 – poziom początkujący (od podstaw)
  • 12.00–12.50 Grupa 2 – poziom początkujący (od podstaw)
  • 13.30–14.20 Grupa 6 – poziom początkujący (od podstaw)
  • 10.30–11.20 Grupa 3 – poziom ponadpodstawowy + 
  • 12.00–12.50 Grupa 4 – kontynuacja poziomu początkującego 
  • 13.30–14.20 Grupa 5 – kontynuacja poziomu początkującego

Szczegółowy harmonogram znajduje się w pliku PDF na dole strony. 

Karnet na 8 spotkań wynosi 225 złotych/osoba. W cenie warsztatów zawarte są materiały potrzebne do wykonania figur origami. Po przyjęciu zgłoszenia dotyczącego zakupu karnetu uczestnicy otrzymają informację mailową z prośbą o uregulowanie wpłaty w formie przelewu bankowego. Płatności za karnet należy dokonać w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania informacji zwrotnej z akceptacją zgłoszenia.

Ze względu na konieczność przygotowania materiałów i zaangażowania edukatorów Muzeum Manggha nie przewiduje zwrotów za nieobecności uczestników, którzy wykupili karnety. Dzieci posiadające karnet na cykl marzec – lipiec 2024 r. mogą odrobić bezpłatnie jedną nieobecność na lipcowym wydarzeniu dodatkowym, szczegóły w harmonogramie.

WAŻNE: prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki osoby dorosłej. Opiekunowie nie ponoszą kosztów udziału. W czasie spotkania przebywają w przestrzeni warsztatowej, ale nie biorą czynnego udziału w zajęciach. Warunek obecności opiekuna jest obowiązkowy i nie podlega negocjacji z edukatorami.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem Klubu Origami Muzeum Manggha – rezerwując udział w zajęciach zgadzają się Państwo na warunki w nim ujęte. Wszystkie grupy wiekowe są prowadzone w języku polskim.

INFORMACJA DLA UCZESTNIKÓW PO 12. ROKU ŻYCIA

W tym sezonie warsztaty dla młodzieży i osób dorosłych są ogłaszane w formie jednorazowych spotkań w zakładce Kalendarium wydarzeń na stronie internetowej Muzeum Manggha. Szczegóły organizacyjne są dostępne w opisach poszczególnych zajęć.

Terminy najbliższych spotkań:

  • 11 lipca, 17.30–19.30. Teselacje. Warsztaty Klubu Origami dla młodzieży i dorosłych
  • 24 lipca, 17.30–19.30. Żurawie i inne ptaki. Warsztaty Klubu Origami dla młodzieży i dorosłych

Osoby, które chciałyby dołączyć do grup, ale nie brały udziału w zajęciach wstępnych, prosimy o kontakt mailowy na adres edukacja@manggha.pl. Dział Edukacji na prośbę klienta przesyła pakiet wstępnych instrukcji oraz zapewnia możliwość zorganizowania dodatkowego terminu warsztatów wprowadzających.

Regulamin

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Klubu Origami Muzeum Manggha – rezerwując udział w zajęciach zgadzają się Państwo na warunki w nim ujęte. Informujemy, że spotkania są prowadzone w języku polskim.

Harmonogram

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem spotkań grup dzieci w wieku 7–11 lat.
NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole