Wystawa „WERKI. WAJDA” nieczynna 1 kwietnia | „KIMONO” nieczynna 31 marca

Cykle wydarzeń

Bajki i baśnie japońskie [wstrzymane]
Projekt Bajki i baśnie japońskie został przygotowany z myślą o najmłodszej publiczności Muzeum Sztuki i Techniki Muzeum Manggha. Wymyślony i przeznaczony umownie „dla dzieci od lat 3 do 103” projekt polega na prezentacji literatury japońskiej – bajek, baśni i legend.
+
Ciche godziny w Muzeum Manggha
Szczególne zaproszenie kierujemy przede wszystkim do osób wysoko wrażliwych na bodźce z otoczenia.
+
Klub Origami
Klub Origami Muzeum Manggha to kilkumiesięczna seria warsztatów plastycznych prowadzona od podstaw jako cykl zajęć. W ramach Klubu odbywają się spotkania tematyczne dla kilku grup podzielonych ze względu na wiek i poziom zaawansowania.
+
Kwartalne Spotkania SENSHIN-KAI [wstrzymane]
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha oraz Stowarzyszenie Senshinkai Chadou Urasenke Tankoukai zapraszają serdecznie na Cykl Kwartalnych Spotkań SENSHIN-KAI!
+
Poznajemy Japonię
W trakcie spotkań ukażą się nam różne oblicza Japonii związane z kulturą, sztuką oraz życiem codziennym jej mieszkańców.
+
Wejdź do świata kimon
Z wielką przyjemnością prezentujemy bogaty harmonogram wydarzeń towarzyszących wystawie KIMONO. Nieprzebrane inspiracje. W programie, m.in.: oprowadzania kuratorskie, warsztaty szycia, wykłady, kimonowy pokaz mody i wiele innych.
+
Werki. Wajda – wydarzenia towarzyszące
Program wydarzeń towarzyszących wystawie prezentuj 51 zdjęć autorstwa Renaty Pajchel przedstawiających Andrzeja Wajdę podczas pracy przy realizacji filmów.
+
NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole