Akademia 60+. Kwiaty i ptaki

Zapraszamy na trzynaste wydarzenie z cyklu Spotkania z Japonią. Akademia 60+, serii przeznaczonej dla osób po 60. roku życia. Warsztaty, prelekcje i oprowadzania po wystawach w przystępny sposób przybliżą seniorom kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni.  

Zajęcia odbędą się w piątek 24 maja 2024 roku w godzinach 10.30–12.00.  

Wydarzenie będzie się składało z dwóch części. Na początku wysłuchamy prelekcji na temat podstawowej symboliki japońskich kwiatów i zwierząt. W części warsztatowej stworzymy własne grafiki inspirowane tradycyjnymi obrazami typu kachō-ga, czyli „kwiatów i ptaków”. Dzięki wykorzystaniu gotowych matryc linorytniczych otrzymamy wyjątkowe pocztówki i zakładki do książek.

Zgłoszenia przyjmuje recepcja: telefonicznie pod numerem 12 267 27 03, na adres e-mail recepcja@manggha.pl lub stacjonarnie w muzeum. Przy zapisie prosimy podać tytuł i datę zajęć („Akademia 60+ 24.05”), imię, nazwisko, wiek, numer kontaktowy telefonu lub adres e-mail uczestnika. Koszt udziału wynosi 10 złotych/osoba. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu spotkania w recepcji budynku głównego Muzeum Manggha. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit 14 osób). Cykl zajęć w języku polskim.   

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej, osoba biorąca udział zgadza się na warunki opisane w Regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole