Background | oprowadzanie kuratorskie

W sobotę 15 czerwca zapraszamy serdecznie do udziału w oprowadzaniu kuratorskim po wystawie Background, które poprowadzi Kuba Woynarowski. Oprowadzanie odbędzie się w godzinach 14.00–15.00 w przestrzeni wystawienniczej w głównym budynku Muzeum.

Wystawa ma przypomnieć, że tło nie jest neutralne – jest sprawcze, a często rządzi się także inną niż ludzka logiką. Tło na wystawie odgrywać będzie rolę pierwszoplanową: zostanie ukazane jako przestrzeń zarówno kontemplacyjna, jak i skłaniająca do wnikliwej obserwacji zjawisk z reguły wymykających się typowo człowieczej, jednostkowej perspektywie skoncentrowanej na przyczynach i skutkach.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: recepcja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Background oprowadzanie 15.06”. Spotkanie przeznaczone jest dla młodzieży (12+) i dorosłych. W treści należy podać: imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 20 osób) zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Koszt udziału w ramach biletu wstępu według obowiązującego cennika. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu spotkania w recepcji budynku głównego Muzeum Manggha.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej, uczestnik zgadza się na warunki opisane w Regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole