Górskie opowieści – pejzaż

Zapraszamy na drugie wydarzenie z cyklu Spotkania z Japonią. Akademia 60+, serii spotkań przeznaczonych dla osób po 60. roku życia. Warsztaty, prelekcje i oprowadzania po wystawach w przystępny sposób przybliżą seniorom kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni. 

Spotkanie Górskie opowieści – pejzaż odbędzie się w piątek 30 czerwca 2023 r. w godzinach 11.30–13.00. Zwiedzimy wystawę Tatry. Wróblewski, Karłowicz, Wyczółkowski. W części warsztatowej stworzymy pejzaże inspirowane japońskim malarstwem tuszowym. 

Zgłoszenia przyjmuje recepcja: telefonicznie pod numerem 12 267 27 03, na adres e-mail recepcja@manggha.pl lub stacjonarnie w muzeum. Przy zapisie prosimy podać tytuł i datę zajęć („Góry pejzaż 30.06”), imię, nazwisko, wiek i numer kontaktowy telefonu lub adres e-mail uczestnika. 

Koszt udziału wynosi 10 złotych/os. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu spotkania w recepcji budynku głównego Muzeum Manggha. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit 12 osób). Poziom zajęć: prowadzone od podstaw. 

Zajęcia prowadzone są w języku polskim.
NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole