Górskie opowieści – szkicownik

UWAGA: brak wolnych miejsc

Zapraszamy na piąte wydarzenie z cyklu Spotkania z Japonią. Akademia 60+, serii spotkań przeznaczonych dla osób po 60. roku życia. Warsztaty, prelekcje i oprowadzania po wystawach w przystępny sposób przybliżą seniorom kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni.

Spotkanie Górskie opowieści – szkicownik odbędzie się w piątek 29 września 2023 roku w godzinach 11.00–12.30. Zwiedzimy wystawę Beata Zuba. Przenikanie góry. W części warsztatowej nauczymy się prostej techniki ręcznego szycia szkicowników. Każda osoba wykona swój egzemplarz. Zajęcia będą prowadzone od podstaw, na poziomie początkującym.

Zgłoszenia przyjmuje recepcja: telefonicznie pod numerem 12 267 27 03, na adres e-mail recepcja@manggha.pl lub stacjonarnie w muzeum. Przy zapisie prosimy podać tytuł i datę zajęć („Góry szkicownik 29.09”), imię, nazwisko, wiek i numer kontaktowy telefonu lub adres e-mail uczestnika.

Koszt udziału wynosi 10 złotych/osoba. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu spotkania w recepcji budynku głównego Muzeum Manggha. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit 12 osób).

Cykl zajęć prowadzony w języku polskim.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej, Uczestnik zgadza się na warunki opisane w Regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole