Haiku – warsztaty kreatywne

Zapraszamy na pierwsze wydarzenie z cyklu Spotkania z Japonią. Akademia 60+, serii dedykowanej osobom od 60 roku życia. Warsztaty, prelekcje i oprowadzania po wystawach w przystępny sposób przybliżą seniorom kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni.

Spotkanie Haiku – warsztaty kreatywne odbędzie się w piątek 26 maja 2023 r. w godzinach 12.30–14.30. Seniorki i seniorzy dowiedzą się o historii poezji haiku oraz usłyszą wybrane utwory japońskich autorów. W części warsztatowej będziemy tworzyć krótkie teksty, po czym dopełnimy je ilustracjami inspirowanymi japońskim malarstwem tuszowym.

Wydarzenie odbędzie się w Galerii Europa – Daleki Wschód. Zgłoszenia przyjmuje recepcja: telefonicznie pod numerem 12 267 27 03, na adres e-mail recepcja@manggha.pl lub stacjonarnie w muzeum. Przy zapisie prosimy podać tytuł i datę zajęć („Haiku 26.05”), imię, nazwisko, wiek i numer kontaktowy telefonu lub adres e-mail uczestnika. Koszt udziału wynosi 10 złotych/os. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu spotkania w recepcji budynku głównego. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit 12 osób). Poziom zajęć: prowadzone od podstaw.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie. Zajęcia prowadzone w języku polskim.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole