Kocia bajka

Zapraszamy na wspólne czytanie bajki O chłopcu, który malował koty połączone z elementami warsztatowymi. Dzieci otrzymają ilustracje obrazujące usłyszaną historię, uporządkują je w odpowiedniej kolejności, po czym umieszczą grafiki w książkowej harmonijce (jap. orihon). Gdy historia obrazkowa będzie już gotowa, dzieci czeka kolejne zadanie – zaprojektowanie okładki do stworzonej przez siebie książeczki.

Spotkanie odbędzie się w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód we wtorek 23 sierpnia 2022 r. w godzinach 12.00–13.00. Spotkanie przeznaczone jest dla rodzin z dziećmi w wieku 6–8 lat. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Kocia bajka 23.08”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek zgłaszanych uczestników oraz numer telefonu opiekuna dziecka. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 15 osób).

Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do zaproponowanej organizacji zajęć: na czas spotkania prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki osoby dorosłej. Przyjmujemy jedynie zgłoszenia w formie „dorosły/dorośli + dziecko/dzieci”. Koszt udziału wynosi 10 zł od osoby, płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu warsztatów. 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole