Kreatywne oprowadzanie po wystawie „Imaginarium natury” – ferie 2023

Kim jest kolekcjoner i jak nim zostać? Dlaczego w sztuce japońskiej jest tak dużo zwierząt i roślin? Jak zaprojektować swój własny parawan? Wspólnie poszukamy odpowiedzi na te pytania podczas kreatywnego oprowadzania po wystawie Watanabe Seitei. Imaginarium natury.  
  
Zwiedzanie wystawy z edukatorem odbędzie się w przestrzeni Muzeum Manggha w środę 1 lutego 2023 r. w godzinach 15.30–16.30. Spotkanie przeznaczone jest dla rodzin z dziećmi w wieku 7–11 lat. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: recepcja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Kreatywne oprowadzanie dla dzieci 01.02”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek zgłaszanego uczestnika oraz numer telefonu opiekuna. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 10 dzieci + opieka). Koszt udziału wynosi 10 zł (usługa przewodnicka) + 45 zł (bilet rodzinny, cennik dostępny tutaj), płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu oprowadzania. 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole