Zapraszamy do zwiedzania muzeum w dniu 15 sierpnia w godzinach 10.00–18.00!

Oprowadzanie z edukatorem – Duch ukryty w drzewach

UWAGA: Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na zwiedzanie wystawy Duch ukryty w drzewach. Tradycja i kunszt japońskiego ciesielstwa z Działem Edukacji Muzeum Manggha. Ekspozycja jest kompleksową opowieścią o najważniejszych zdobyczach technologicznych, procedurach ceremonialnych i o kontekstach historycznych tradycyjnego japońskiego ciesielstwa. W przestrzeniach muzeum zaprezentowanych zostało ponad 600 oryginalnych japońskich obiektów, takich jak precyzyjne elementy budynków, ciesielskie stroje i narzędzia, obiekty ceremonialne, makiety i rysunki architektoniczne, modele konstrukcji w dużej skali oraz pawilon herbaciany w oryginalnych rozmiarach. Eksponaty przyjechały do Polski dzięki uprzejmości głównego partnera projektu – Muzeum Narzędzi Ciesielskich Takenaka w Kobe.

Zwiedzanie wystawy z edukatorem odbędzie się w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód w środę 10 sierpnia 2022 r. w godzinach 15.30–16.30. Spotkanie przeznaczone jest dla młodzieży (+12) i osób dorosłych. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Zwiedzanie 10.08”. W treści należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek zgłaszanego uczestnika. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 10 osób). Koszt uczestnictwa w ramach biletu wstępu, cennik dostępny tutaj. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu spotkania.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole