Ostatnie 24h z „Tokio 24”

Ponad dwumiesięczna przygoda z wystawą Tokio 24 niestety dobiega już końca. Chcąc ją odpowiednio pożegnać, 29 września o godzinie 20.30 Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha zaprasza serdecznie na spotkanie z kuratorkami wystawy, Joanną Habą i Moniką Pawłowską oraz Krzysztofem Gonciarzem, który podzieli się ciekawostkami związanymi z pobytem w Tokio i przygotowaniem filmu, a także opowie o współpracy z muzykami, których utwory towarzyszą jego filmowi.

Do udziału upoważnia bilet wstępu na wystawy (ulgowy, normalny) zakupiony w dniu wydarzenia. W trakcie zakupu biletu prosimy o zadeklarowanie chęci uczestnictwa w spotkaniu – do biletu zostanie załączona bezpłatna wejściówka. Bilet zapewnia wstęp na wszystkie wystawy czasowe Muzeum, w tym wystawę Tokio 24, która tego dnia będzie czynna do 20.30. Liczba miejsc jest ograniczona.

Bilety do nabycia w kasach Muzeum Manggha w niedzielę, 29 września, w godzinach 10.00–20.30 lub do wyczerpania wejściówek.

Krzysztof Gonciarz

Jeden z czołowych twórców internetowego wideo w Polsce. Producent, reżyser, operator, montażysta i narrator filmów. Stworzył ponad 5000 produkcji różnego typu (serie vlogowe, podróżnicze, komediowe, dokumentalne).

Jego kanały na YouTube subskrybuje półtora miliona widzów, a produkcje zostały docenione i nagrodzone m.in. w takich konkursach jak Kreatura, Golden Arrow, Grand Video Awards, Travelery – National Geographic. Jest współzałożycielem dwóch firm produkujących filmy: Tofu Media Japan i Tofu Media Polska. Angażuje się aktywnie w artystyczne wydarzenia. Z jego inicjatywy powstał Gonkon, festiwal na pograniczu sztuki i Internetu, który autor współtworzy z zaprzyjaźnionymi artystami. Pierwsza edycja zgromadziła ponad 1000 uczestników; druga edycja odbędzie się jesienią 2019 roku w Warszawie.

Od 2014 roku mieszka w Japonii, w Tokio.

Podczas imprezy wykonywane będą fotografie dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykonanie tych fotografii oraz wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestników wraz z jego opisaniem poprzez wskazanie okoliczności wykonywania fotografii oraz miejsca ich wykonywania, w tym w szczególności zgodę na wykorzystanie i rozpowszechnianie ich wizerunku w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Rozpowszechnianie będzie miało miejsce przez czas nieoznaczony za pomocą strony internetowej organizatora imprezy.

PATRONAT HONOROWY

KONSUL HONOROWY JAPONII
W KRAKOWIE

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole