Pop-up’owe podesty dla lalek na Hina Matsuri

Zapraszamy na warsztaty tworzenia kartki w technice pop-up z okazji Hina Matsuri – japońskiego Festiwalu Lalek znanego też jako Święto Dziewcząt. Hina Matsuri to w Japonii dzień modlitwy o dobrobyt i szczęście dziewczynek. Wiele rodzin ustawia na ten czas specjalne podesty z ozdobnymi lalkami ubranymi w tradycyjne stroje. Podczas spotkania dzieci usłyszą niezwykłą historię tego święta. Każde dziecko będzie mogło wykonać i własnoręcznie ozdobić kartkę pop-up, która będzie miniwersją prawdziwych japońskich podestów! Stworzone dzieła pozwolą wczuć się w klimat Festiwalu Lalek. 
  
Warsztaty odbędą się w niedzielę, 3 marca 2024 roku w godzinach 10.30–11.15 w przestrzeni lobby Muzeum Manggha (poziom –1). Wydarzenie skierowane jest do rodzin z dziećmi w wieku 7–11 lat. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: recepcja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Podesty dla lalek 3.03”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek dziecka oraz numer telefonu opiekuna. Przesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca. O przyjęciu na listę uczestników informuje wiadomość zwrotna wysłana przez organizatora. 
  
Koszt udziału: 20 zł za dziecko (opiekunowie nie ponoszą kosztów uczestnictwa). Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu spotkania. 

UWAGA: wszystkie osoby, które w dniu wydarzenia zakupią bilety wstępu do Muzeum, mogą wziąć udział w wybranych warsztatach z okazji Hina Matsuri za promocyjną kwotę 10 zł. Promocja dotyczy zajęć dla rodzin z dziećmi w wieku 7–11 lat.  
  
Limit miejsc w grupie: 10 dzieci. W przypadku niewystarczającej liczby uczestników (min. 4 osoby) organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wydarzenia. Zapisani uczestnicy zostaną powiadomieni o anulowaniu terminu najpóźniej dzień przed zaplanowaną datą zajęć. 
  
WAŻNE: Prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki osoby dorosłej. 
  
Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej, Uczestnik zgadza się na warunki opisane w Regulaminie. 

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole