Architektoniczne zabawy – warsztaty plastyczne dla rodzin z dziećmi

Zapraszamy do udziału w architektonicznych zabawach! Spotkanie w formie warsztatów plastycznych dedykowane jest dla rodzin z dziećmi w wieku 7–12 lat. Na początku zajęć porozmawiamy o zawodzie architekta i o tym, na co należy zwrócić uwagę podczas projektowania. Następnie każda rodzina wykona papierową makietę przedstawiającą wybrane przestrzenie Muzeum Manggha. 

Warsztaty odbędą się w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód w piątek 29 kwietnia 2022 r. w godzinach 16.00–17.00. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Zabawy architektoniczne 29.04”. W treści należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek zgłaszanych Uczestników. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 15 osób). Koszt udziału wynosi 15 zł za osobę, płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu warsztatów. 
 
Wydarzenie w ramach cyklu Poznajemy Japonię. Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych stałych Gości, stworzyliśmy opcję karty promocyjnej. Zasady akcji: zbierz pieczątki za udział w 3 wydarzeniach w ramach cyklu Poznajemy Japonię i skorzystaj z możliwości uczestnictwa w 1 zajęciach w ramach tego cyklu za promocyjną cenę 1 zł. Informacje szczegółowe o karcie znajdują się tutaj. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej Uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie. 
 
Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do zaproponowanej organizacji zajęć: na czas warsztatów prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki osoby dorosłej. Przyjmujemy jedynie zgłoszenia w formie „dorosły/dorośli + dziecko/dzieci”. 

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole