Gry dalekowschodnie – warsztat

Uwaga: brak wolnych miejsc

Zapraszamy na warsztatowe spotkanie z tradycyjnymi grami dalekowschodnimi. Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił podczas gry w: 

- hanafudę – grę karcianą o kilkusetletniej tradycji oraz burzliwej historii. Talia kart hanafudy inspiruje bogatą symboliką fauny i flory; 
- kendamę – grę zręcznościową łączącą w sobie prostotę wykonania z ekscytującą rozgrywką. Drewniana kendama jest cenioną grą sportową, oferującą bogaty zestaw trików. 

Warsztaty odbędą się w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód w środę 9 lutego 2022 r. w godzinach 16.30–17.30. Spotkanie przeznaczone jest dla młodzieży (+12) i osób dorosłych. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Gry 09.02”. W treści należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek zgłaszanego Uczestnika. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 8 osób). Koszt udziału wynosi 15 zł, płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu warsztatów. 

Wydarzenie w ramach cyklu Poznajemy Japonię. Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych stałych Gości, stworzyliśmy opcję karty promocyjnej. Zasady akcji: zbierz pieczątki za udział w 3 wydarzeniach w ramach cyklu Poznajemy Japonię i skorzystaj z możliwości uczestnictwa w 1 zajęciach w ramach tego cyklu za promocyjną cenę 1 zł. Informacje szczegółowe o karcie znajdują się tutaj

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej Uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie. 

Uwaga: Uczestnik wydarzenia/opiekun prawny jest zobowiązany do złożenia pisemnego oświadczenia przy wejściu na zajęcia, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest/jego podopieczny nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. W przypadku wystąpienia u uczestnika objawów zakażenia COVID-19 do 14 dni od daty wydarzenia uczestnik/opiekun prawny zobowiązuje się niezwłocznie poinformować o tym właściwe służby sanitarne i epidemiologiczne, a także Muzeum Manggha na adres mailowy muzeum@manggha.pl. Wzór oświadczenia uczestnika jest dostępny do wglądu tutaj; wzór oświadczenia opiekuna uczestnika tutaj. Wydruki oświadczenia będzie można uzyskać również w dniu wydarzenia od pracownika recepcji muzealnej. 

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole