Koci konkurs

ZWYCIĘZCY KONKURSU

I miejsce: Aneta Gerulka
II miejsce: Justyna Polak
III miejsce (ex aequo): Dominika Konsek,
Agnieszka Szewczyk, Agnieszka Szura


Koty nie tylko towarzyszą twórcom w pracy, ale są też ich inspiracją, artystyczną stymulacją, a nieraz po prostu – modelami i modelkami. Wystawa Ja, kot. Koty w sztuce Japonii i Zachodu prezentuje szereg przedstawień kotów w sztuce, z których wyłania się obraz istoty żywej, wrażliwej, inteligentnej, żyjącej zgodnie ze swoją naturą i na swoich zasadach. Z tą myślą przygotowaliśmy dla Was KONKURS!

Pokażcie nam swojego kota w kontekście dzieła sztuki. Dopuszczamy stylizację, inspirację, relację, adaptację i cokolwiek Wam jeszcze przyjdzie do głowy. Na poważnie i na wesoło. Z komentarzem lub bez. W formie zdjęcia, filmiku lub innej oryginalnej formy wyrazu. Nie ograniczajcie swojej weny! Zaskoczcie nas swoją oryginalnością, pomysłowością i kocią miłością.

Wybierzemy trzy najlepsze prace, które nagrodzimy wyjątkowymi nagrodami: pierwsze miejsce pięknie wydanym, obszernym katalogiem wystawy, drugie antologią Anny Zalewskiej O czarnym kocie cesarza i inne opowieści z oryginalnymi ilustracjami młodych polskich artystek, a trzecie podwójnym biletem na wystawę.

Zgłoszenia umieszczajcie na Facebooku lub Instagramie, oznaczając profil Muzeum Manggha oraz dodając hasztag #JaKotKonkurs do 29 maja 2022 roku. Wyniki zostaną ogłoszone 1 czerwca. Pamiętajcie, że biorąc udział w konkursie potwierdzacie, że zapoznaliście się z treścią niniejszego regulaminu:

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole