Kocie warsztaty graficzne – miseczka na mleko

Będzie to warsztat prezentujący technikę litograficzną polegającą na zatłuszczaniu farbami olejnymi obrazu / rysunku / notatki i przenoszenia ich na inne podłoże. W tym przypadku będzie to niewielka biała miseczka. 

Spotkanie poprowadzi Justyna Mazur – pasjonatka grafiki warsztatowej i terapii zajęciowej, właścicielka pracowni graficznej Litograf.

Zajęcia odbędą się w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód w niedzielę 19 czerwca 2022 r. w godzinach 12.00–14.00. Spotkanie przeznaczone jest dla osób dorosłych. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy recepcja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: “Miska na mleko 19.06”. W treści proszę podać imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek zgłaszanego Uczestnika. Z uwagi na limitowaną liczbę miejsc (limit: 15 osób), zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Nabór prowadzony jest do 16 czerwca. Wydarzenie odbędzie się pod warunkiem zapisu minimum 8 osób. Po utworzeniu grupy Uczestnicy otrzymają informację mailową z prośbą o uregulowanie wpłaty w formie przelewu bankowego. Koszt uczestnictwa wynosi 100 złotych/1 osobę.   
 
W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych Muzeum Manggha w terminie późniejszym niż na 3 dni przed rozpoczęciem zajęć Muzeum Manggha zastrzega prawo zatrzymania 20% wpłaconej przez Uczestnika kwoty tytułem pokrycia kosztów związanych z przygotowaniem materiałów towarzyszących i zaangażowaniem osób współpracujących przy organizacji zajęć edukacyjnych. Pozostałe 80% wpłaconej kwoty zostanie zwrócone na wskazany przez Uczestnika rachunek bankowy w terminie 7 dni od daty poinformowania o rezygnacji z udziału w zajęciach edukacyjnych. 

Potrzebę uzyskania faktury prosimy zaznaczyć w mailu zgłoszeniowym.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej Uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole