Zapraszamy do zwiedzania muzeum w dniu 15 sierpnia w godzinach 10.00–18.00!

Kreatywne oprowadzanie po wystawie „Ja, kot”

Która bogini starożytnego Egiptu była przedstawiana jako kobieta z głową kota? Dlaczego koty rządzą Internetem? Co sprawia, że artyści tworzą dzieła z wizerunkami kotów? Wspólnie poszukamy odpowiedzi na te pytania podczas kreatywnego oprowadzania po wystawie Ja, kot. Koty w sztuce Japonii i Zachodu.

Zwiedzanie wystawy z przewodnikiem odbędzie się w przestrzeni Muzeum Manggha w niedzielę 20 marca 2022 r. w godzinach 11.30–12.30. Spotkanie przeznaczone jest dla dzieci w wieku 7–10 lat. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: recepcja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Kreatywne oprowadzanie dla dzieci 20.03”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek zgłaszanego Uczestnika oraz numer telefonu opiekuna Uczestnika. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 15 osób). Koszt uczestnictwa: 10 zł (usługa przewodnicka) + zakup biletu wstępu, cennik dostępny tutaj. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu spotkania.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej Uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie. 

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole