Kwartalne Spotkanie SENSHINKAI (wiosna)

Stowarzyszenie Drogi Herbaty Senshinkai oraz Muzeum Manggha zapraszają serdecznie na wiosenne spotkanie herbaciane w ramach Kwartalnych Spotkań Herbacianych 2023.

Japońskie wiśnie właśnie rozkwitły przy Muzeum Manggha. Nadszedł czas na hanami, co dosłownie oznacza „oglądanie kwiatów”, a zwykle kojarzy się z kwitnącymi sakurami i piknikowymi spotkaniami w ich cieniu. Z tej okazji, podczas wiosennego spotkania herbacianego, chcemy opowiedzieć Wam o sezonowości w japońskiej herbacie. Zapraszamy na krótki wykład oraz na prezentację japońskiego spotkania herbacianego w tradycji szkoły Urasenke.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 2 kwietnia 2023 r. o godzinie 12.00 w pawilonie herbacianym Senshin-an (w razie złej pogody przeniesione zostanie do budynku Muzeum Manggha). Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: recepcja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Ceremonia herbaciana 2.04”. W treści należy podać: imię, nazwisko oraz numer telefonu. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 20 osób). Koszt udziału wynosi 2 zł, płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu wydarzenia.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej Uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole