Ohara Koson – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem

Zapraszamy na zorganizowane zwiedzanie wystawy Ohara Koson. Drzeworyty japońskie z kolekcji Adriana Ciceu. Ohara Koson uchodzi za jednego z najbardziej tajemniczych japońskich twórców. Osiągnął spektakularny sukces artystyczny i handlowy w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku na Zachodzie, przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych. Podczas trwającej blisko czterdzieści lat działalności wykonał około 450 przedstawień kwiatów i ptaków – kachō-ga.

Zwiedzanie wystawy z przewodnikiem odbędzie się w przestrzeni Muzeum Manggha w piątek 23 lipca 2021 r. w godzinach 16.30–17.30. Spotkanie przeznaczone jest dla młodzieży (+13) i osób dorosłych. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Zwiedzanie Koson 23.07”. W treści należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek zgłaszanego Uczestnika. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 10 osób). Koszt uczestnictwa: 10 zł (usługa przewodnicka) + zakup biletu wstępu, cennik dostępny tutaj. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu spotkania.

Wydarzenie w ramach cyklu Poznajemy Japonię. Wychodząc naprzeciw sugestiom naszych stałych Gości, stworzyliśmy opcję karty promocyjnej. Zasady akcji: zbierz pieczątki za udział w 3 wydarzeniach w ramach cyklu Poznajemy Japonię i skorzystaj z możliwości uczestnictwa w 1 zajęciach w ramach tego cyklu za promocyjną cenę 1 zł. Informacje szczegółowe o karcie znajdują się tutaj.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej Uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

Uwaga: Uczestnik wydarzenia/opiekun prawny jest zobowiązany do złożenia pisemnego oświadczenia przy wejściu na zajęcia, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest/jego podopieczny nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. W przypadku wystąpienia u uczestnika objawów zakażenia COVID-19 do 14 dni od daty wydarzenia uczestnik/opiekun prawny zobowiązuje się niezwłocznie poinformować o tym właściwe służby sanitarne i epidemiologiczne, a także Muzeum Manggha na adres mailowy muzeum@manggha.pl. Wzór oświadczenia uczestnika jest dostępny do wglądu tutaj; wzór oświadczenia opiekuna uczestnika tutaj. Wydruki oświadczenia będzie można uzyskać również w dniu wydarzenia od pracownika recepcji muzealnej.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole