Warsztaty origami – ferie 2023

WAŻNE: brak wolnych miejsc na liście uczestników.

Origami to tradycyjna sztuka składania papieru. Nazwa pochodzi od japońskich znaków: „składać” (jap. oru) oraz „papier” (jap. kami). Do praktykowania origami potrzebna jest kartka papieru o odpowiedniej wielkości i kształcie, a także znajomość sekwencji zagięć, które pozwalają na wykreowanie pożądanego kształtu. Sztuka ta pozwala tworzyć m.in. papierowe figury roślin i zwierząt, przedmioty nawiązujące do poszczególnych pór roku, a także akcesoria zakorzenione w japońskiej tradycji.  
 
Warsztaty odbędą się w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód w środę 8 lutego 2023 r. o godzinie 10.30–11.30. Zajęcia będą prowadzone od podstaw dla dzieci w wieku 7–11 lat. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: recepcja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Origami 08.02”. W treści należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek zgłaszanego uczestnika. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 15 osób). Koszt udziału wynosi 20 zł za osobę, płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu warsztatów. 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole