Zwiedzanie z przewodnikiem wystawy „Ja, kot”

Zapraszamy serdecznie na oprowadzanie po wystawie Ja, kot. Koty w sztuce Japonii i Zachodu, podczas którego będziemy przechadzać się kocimi ścieżkami. Zastanowimy się wspólnie, dlaczego w sztuce jest tak dużo kotów i jaka jest ich historia.

Zwiedzanie wystawy z przewodnikiem odbędzie się w przestrzeni Muzeum Manggha w niedzielę 4 września 2022 r. w godzinach 10.15–11.00. Spotkanie przeznaczone jest dla rodzin z dziećmi w wieku 3–6 lat. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: recepcja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Rodzinne oprowadzanie 4.09”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek zgłaszanych Uczestników oraz numer telefonu osób dorosłych. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 15 osób). Koszt uczestnictwa: 10 zł za osobę (usługa przewodnicka) + zakup biletu wstępu, cennik dostępny tutaj. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu spotkania.

Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do zaproponowanej organizacji zajęć: na czas oprowadzania prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki osoby dorosłej. Przyjmujemy jedynie zgłoszenia w formie „dorosły/dorośli + dziecko/dzieci”.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej Uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole