Ciche godziny w muzeum

Od kwietnia 2023 roku zapraszamy do zwiedzania Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w ciszy. Szczególne zaproszenie kierujemy przede wszystkim do osób wysoko wrażliwych na bodźce z otoczenia. Ciche godziny obowiązują w wybraną środę w miesiącu w godzinach 16.00–18.00. Harmonogram aktualizowany jest z trzymiesięcznym wyprzedzeniem na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych muzeum.

Podczas cichych godzin muzeum można zwiedzać tylko indywidualnie, zawieszamy możliwość zwiedzania grupowego, z przewodnikiem oraz prowadzania zajęć dydaktycznych. Ostatnie grupy zorganizowane będą wpuszczane danego dnia do godziny 15.00. Prosimy o rozmowy ściszonym głosem oraz wyciszenie telefonów komórkowych. Wszelkie urządzenia emitujące dźwięki w budynkach będą wyłączone. Czynna pozostaje muzealna kawiarnia Café Manggha, w której muzyka w tym czasie zostanie wyciszona.

W trakcie cichych godzin można także wypożyczyć słuchawki wygłuszające dla dzieci, młodzieży i dorosłych (ich liczba jest ograniczona), dostępne na recepcji w głównym budynku Muzeum Manggha.
NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole