Japońska Akademia Przedszkolaka

Zapraszamy do udziału w Japońskiej Akademii Przedszkolaka – serii niedzielnych spotkań przeznaczonych dla dzieci w wieku 5–6 lat. Cykl lekcji przybliża kulturę Kraju Kwitnącej Wiśni w przyjazny sposób: przez zabawy z językiem japońskim, warsztaty plastyczne, baśnie, opowieści o świętach i festiwalach.

Tematem pierwszego spotkania będzie tsukimi – japońska tradycja oglądania księżyca w czasie jesiennej pełni. Dzieci wysłuchają opowieści o tsukimi, po czym przy wsparciu edukatorek wykonają prosty model kalejdoskopu. Przeniosą motyw księżyca i królika w świat optyki: efektu wielokrotnych odbić.

Pierwsze zajęcia z cyklu odbędą się w niedzielę 1 października 2023 roku w godzinach 10.10–11.00 w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: recepcja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Akademia Przedszkolaka 1.10”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek dziecka oraz numer telefonu opiekuna. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 12 osób) zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Koszt udziału wynosi 20 złotych/osoba. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu wydarzenia w recepcji budynku głównego Muzeum Manggha. Zajęcia są prowadzone w języku polskim.

WAŻNE: Prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki osoby dorosłej. Opiekunowie nie ponoszą kosztów udziału. W czasie spotkania przebywają w przestrzeni warsztatowej, ale nie uczestniczą w zajęciach. Warunek obecności opiekuna jest obowiązkowy i nie podlega negocjacji z edukatorkami.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej, Uczestnik zgadza się na warunki opisane w Regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole