Jesienne lampiony - rodzinne warsztaty plastyczne & gra terenowa

Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6–13 lat na warsztaty plastyczne, w trakcie których Uczestnicy stworzą autorskie lampiony inspirowane tradycyjnym rzemiosłem japońskim. Pomysłów na styl dekoracyjny dostarczą nam motywy świata roślin i zwierząt w jesiennej odsłonie. Edukatorzy opowiedzą grupie warsztatowej o historii lampionów w Japonii oraz ich wykorzystywaniu podczas tematycznych festiwali. Uczestnicy wykonają praktyczną ozdobę, która dostarczy subtelnego światła podczas jesiennych wieczorów. Po części warsztatowej grupa zostanie zaproszona do udziału w grze terenowej w przestrzeni wystawy Tokio. Smok i Smok.

Zajęcia odbędą się w Muzeum Manggha w niedzielę 20 października w godz. 12.00–13.30. Wstęp na wydarzenie w ramach zakupionego biletu rodzinnego (45 zł). Jednocześnie bilet uprawnia do zwiedzenia w dniu 20.10 wszystkich aktualnych wystaw w naszym Muzeum.

1 bilet rodzinny dedykowany jest: 1 opiekunowi + max. 3 dzieci lub dla 2 opiekunów + max. 2 dzieci.

Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu wydarzenia. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Lampiony 20.10”, a w treści podając imię, nazwisko oraz wiek zgłaszanych Uczestników. Z uwagi na limitowaną liczbę osób (max. 22), zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc. Informujemy, że zgłoszenia można przesyłać do dnia 18 października (piątek) do godz. 14.30.

Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do zaproponowanej organizacji zajęć: na czas warsztatów i gry terenowej prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki osoby dorosłej. Przyjmujemy jedynie zgłoszenia w formie „dorosły/dorośli + dziecko/dzieci”.

Wydarzenie towarzyszące do wystawy Tokio. Smok i Smok.

PATRONAT HONOROWY

KONSUL HONOROWY JAPONII
W KRAKOWIE

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole