Kartonowe smoki – rodzinne warsztaty plastyczne & gra terenowa

Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6–12 lat na kreatywne warsztaty plastyczne, w trakcie których Uczestnicy stworzą wielkoformatowe rzeźby smoków z papieru. W ramach zabawy dzieci będą miały możliwość animować smocze konstrukcje ruchem swojego ciała. Po części warsztatowej grupa zostanie zaproszona do udziału w grze terenowej w przestrzeni wystawy Tokio. Smok i Smok.

Zajęcia odbędą się w Muzeum Manggha w niedzielę 17 listopada w godz. 12.00–13.30. Wstęp na wydarzenie w ramach zakupionego biletu rodzinnego (45 zł). Jednocześnie bilet uprawnia do zwiedzenia w dniu 17.11. wszystkich aktualnych wystaw w naszym Muzeum.

1 bilet rodzinny dedykowany jest: 1 opiekunowi + max. 3 dzieci lub dla 2 opiekunów + max. 2 dzieci.

Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu wydarzenia. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Kartonowe smoki 17.11.”, a w treści podając imię, nazwisko, wiek zgłaszanych Uczestników oraz numer kontaktowy do Opiekuna. Z uwagi na limitowaną liczbę osób (max. 24), zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do zaproponowanej organizacji zajęć: na czas warsztatów i gry terenowej prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki osoby dorosłej. Przyjmujemy jedynie zgłoszenia w formie „dorosły/dorośli + dziecko/dzieci”.

Wydarzenie towarzyszące do wystawy Tokio. Smok i Smok.

PATRONAT HONOROWY

KONSUL HONOROWY JAPONII
W KRAKOWIE

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole