15 sierpnia 2020 Muzeum Manggha nieczynne

Nihontō – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem

UWAGA. Brak wolnych miejsc

Zapraszamy na zorganizowane zwiedzanie ekspozycji muzealnej z przewodnikiem. Ścieżka zwiedzania będzie prowadzić przez Nihontō – wystawę mieczy japońskich z kolekcji Muzeum Miecza Japońskiego Bizen Osafune. Miecze w krainie Bizen wytwarzane były na dużą skalę od okresu Heian (794–1185). Słynący z jakości swoich wyrobów rejon zaliczany był do Gokaden, najważniejszych ośrodków produkcji mieczy w Japonii.

Oprowadzanie z przewodnikiem odbędzie się w niedzielę 16 lutego w dwóch turach:

I grupa, godz. 11.30–12.30

II grupa, godz. 13.30–14.30

Spotkanie przeznaczone jest dla młodzieży (+14) i osób dorosłych. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Nihontō 16.02”, a w treści podając: imię, nazwisko, nr tel., wiek zgłaszanego uczestnika oraz preferowaną turę (grupa I lub grupa II). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 15 osób w grupie), zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji.

Koszt udziału – do wyboru trzy opcje:

  • 10 zł za osobę (bilet edukacyjny za zajęcia w przestrzeni wystawy): udział w wydarzeniu Nihontō – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem,
  • 20 zł za osobę (bilet ulgowy wg cennika muzealnego – dedykowany osobom, którym wg regulaminu Muzeum przysługuje ulga): udział w wydarzeniu Nihontō – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem oraz możliwość samodzielnego zwiedzenia pozostałych bieżących wystaw w Muzeum Manggha,
  • 30 zł za osobę (bilet normalny wg cennika muzealnego): udział w wydarzeniu Nihontō – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem oraz możliwość samodzielnego zwiedzenia pozostałych bieżących wystaw w Muzeum Manggha.

Wydarzenie w ramach cyklu Poznajemy Japonię. Informacje o możliwości otrzymania karnetu promocyjnego dla stałych Gości opisane są tutaj. O chęci uzyskania karty prosimy poinformować w treści maila zgłoszeniowego.

PATRONI MEDIALNI

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole