Wysyłka zamówień złożonych w mangghashop wstrzymana w okresie 16.09–1.10.2020

Nihontō – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem #2

Zapraszamy na zorganizowane zwiedzanie ekspozycji muzealnej z przewodnikiem. Ścieżka zwiedzania będzie prowadzić przez Nihontō – wystawę mieczy japońskich z kolekcji Muzeum Miecza Japońskiego Bizen Osafune. Miecze w krainie Bizen wytwarzane były na dużą skalę od okresu Heian (794–1185). Słynący z jakości swoich wyrobów rejon zaliczany był do Gokaden, najważniejszych ośrodków produkcji mieczy w Japonii.

Oprowadzanie z przewodnikiem odbędzie się w przestrzeni Muzeum Manggha w czwartek 27 lutego w godzinach 16.45–17.45. Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży (+14) i osób dorosłych.  Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Nihontō 27.02”. W treści należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek zgłaszanego uczestnika. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.

Koszt udziału – do wyboru trzy opcje:
  • 10 zł za osobę (bilet edukacyjny za zajęcia w przestrzeni wystawy): udział w wydarzeniu Nihontō – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem,
  • 20 zł za osobę (bilet ulgowy wg cennika muzealnego – dedykowany osobom, którym wg regulaminu Muzeum przysługuje ulga): udział w wydarzeniu Nihontō – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem oraz możliwość samodzielnego zwiedzenia pozostałych bieżących wystaw w Muzeum Manggha,
  • 30 zł za osobę (bilet normalny wg cennika muzealnego): udział w wydarzeniu Nihontō – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem oraz możliwość samodzielnego zwiedzenia pozostałych bieżących wystaw w Muzeum Manggha.
Wydarzenie w ramach cyklu Poznajemy Japonię. Informacje o możliwości otrzymania karnetu promocyjnego dla stałych gości opisane są tutaj. O chęci uzyskania karty prosimy poinformować w treści e-maila zgłoszeniowego.

PATRONAT MEDIALNY

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole