Origami od podstaw – część 3. Warsztaty dla młodzieży i dorosłych (2 tury)

Klub Origami Muzeum Manggha to seria warsztatów wprowadzających w świat tradycyjnej sztuki składania papieru. W sezonie wrzesień 2023 – styczeń 2024 zajęcia dla młodzieży odbywają się w formie jednorazowych spotkań około 1–3 razy w miesiącu. Warsztaty wspierają rozwój wyobraźni przestrzennej i sprzyjają budowaniu koncentracji. Pozwalają na poznanie kultury Kraju Kwitnącej Wiśni z perspektywy jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie japońskich sztuk plastycznych. 

Zajęcia mają charakter wprowadzający. Uczestnicy poznają podstawowe pojęcia, bazy i rodzaje zagięć. Trzecie spotkanie odbędzie się w czwartek, 5 października w godzinach 17.30–18.30 w godzinach:
  • 16.00–17.00 TURA I
  • 17.30–18.30 TURA II (brak wolnych miejsc)
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Klub Origami 5.10 + numer tury”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek zgłaszanego uczestnika oraz numer telefonu kontaktowego.  

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 10 osób) zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. W przypadku niewystarczającej liczby uczestników (min. 4 osoby) organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wydarzenia. Zapisani uczestnicy zostaną powiadomieni o anulowaniu terminu najpóźniej dzień przed zaplanowaną datą zajęć.  

Koszt udziału w warsztatach wynosi 30 złotych za osobę. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu warsztatów w recepcji Muzeum Manggha. Wydarzenie można również opłacić przelewem maksymalnie do środy 4 października na dane bankowe podane w wiadomości zwrotnej. 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Klubu Origami Muzeum Manggha – rezerwując udział w zajęciach zgadzają się Państwo na warunki w nim ujęte. Informujemy, że spotkania są prowadzone w języku polskim. 

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole