#selfparadise101

Ostatni tydzień z wystawą Paradise 101 zasługuje na coś wyjątkowego, nie sądzicie? Dlatego z tej okazji organizujemy dla Was konkurs fotograficzny #selfparadise101 na najlepsze selfie wykonane na wystawie!

Zasady są naprawdę proste! Zwiedzając wystawę Paradise 101 zrób sobie selfie smartfonem i prześlij je mailem na adres web@manggha.pl do 16 maja, do końca dnia. Pamiętaj, wygrywa pomysł na najciekawsze zdjęcie!

Uczestnik Konkursu, którego praca zostanie najwyżej oceniona otrzyma następujące nagrody: katalog Tokyo Wojtka Wieteski, flipbook Paradise 101 oraz katalog Nasz człowiek w Japonii. Fotografie Ze’eva Aleksandrowicza, a także gadżet ze sklepiku muzealnego.

Zostaną także przyznane trzy wyróżnienia, za które Uczestnicy Konkursu otrzymają nagrody: flipbook Paradise 101, katalog Nasz człowiek w Japonii. Fotografie Ze’eva Aleksandrowicza, a także gadżet ze sklepiku muzealnego.

Zachęcamy również do podzielenia się zdjęciami poprzez udostępnienie ich na swoich profilach społecznościowych i oznaczenie ich hashtagiem #selfparadise101.

Wyniki ogłosimy już 18 maja!

Każdy uczestnik biorąc udział w konkursie potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu, który jest dostępny w poniższym pliku:

WYNIKI KONKURSU

PIERWSZE MIEJSCE

WYRÓŻNIENIA

                                        Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom! W sprawie odebrania nagrody będziemy kontaktować się z Państwem mailowo.
NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole