Serce w raju. Sfotografuj swoje uczucia na Paradise 101

W weekend zapraszamy Was w rajską i nieco romantyczną podróż po wystawie Paradise 101, a także… do udziału w konkursie! Do wygrania naprawdę niesamowite nagrody –  dwa aparaty Instax Mini 11! Fundatorem nagród jest mecenas wystawy Fuji Film Polska.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1.      Zwiedzając wystawę Paradise 101 wykonaj telefonem zdjęcie na zadany przez Artystę temat, a dokładnie Serce w raju. Sfotografuj swoje uczucia na Paradise 101.
2.      Podejdź do osoby z obsługi stojącej przy recepcji w budynku Galerii Europa – Daleki Wschód, aby uzyskać instrukcję jak wydrukować wykonane przez siebie zdjęcie. Jedna osoba może wydrukować i zgłosić wyłącznie jedno zdjęcie!
3.      Podpisz wydrukowane zdjęcie (imię, nazwisko, adres e-mail), a następnie wrzuć je do specjalnie przeznaczonej w tym celu urny.

Konkurs potrwa 2 dni, od 13 do 14 lutego. Dwie najlepsze fotografie zostaną wybrane przez Wojtka Wieteskę oraz Dyrekcję Muzeum Manggha. Wyniki ogłosimy na naszych mediach społecznościowych już 15 lutego!

Każdy Uczestnik biorąc udział w konkursie potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu, który dostępny jest do wglądu poniżej:

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole