Spacer po Tokio

Spacer po Tokio – prelekcja

Spacery tokijskimi ulicami na przestrzeni 4 pór roku stały się dla Prelegentki, Olgi Podsiadło źródłem wspomnień, którymi podzieli się podczas spotkania. Opowie o kameralnych zakątkach Tokio, o jego widowiskowych obiektach architektonicznych, a także odwiedzonych galeriach sztuki. Prelegentka poda praktyczny przepis na podróż do Tokio, począwszy od momentu planowania wizyty, aż do sprawnego przemieszczania się ulicami miasta.

Prelekcja odbędzie się w przestrzeni wystawy „Tokio. Smok i Smok” w piątek 11 października w godz. 18.00–19.00. Dynamika spotkania dostosowana będzie do młodzieży i osób dorosłych. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Spacer po Tokio”, a w treści podając imię, nazwisko, nr tel. oraz wiek zgłaszanego uczestnika. Z uwagi na limitowaną liczbę miejsc (maksymalnie 30 osób), zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji.

Udział w spotkaniu umożliwia bilet zakupiony w dniu wydarzenia według obowiązującego cennika muzealnego, uprawniający do zwiedzenia aktualnych wystaw dostępnych dla zwiedzających w godz. 10.00–18.00.

Ważne: w dniu prelekcji bilety można nabyć w kasie Muzeum najpóźniej o godz. 17.45.

Olga Podsiadło – autorka cyklu fotografii ilustrujących życie mieszkańców japońskich metropolii, stworzonego podczas dwuletniego pobytu w Tokio i Sendai. Dwukrotna stypendystka uczelni Tokyo Gakugei Daigaku i Tohoku Daigaku, gdzie przy merytorycznym wsparciu mentorów akademickich pogłębiała swoją specjalizację w zakresie współczesnych drzeworytów, kaligrafii i języka japońskiego. Pracownik Działu Edukacji Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha. Hobbystycznie szlifuje umiejętności kucharskie, które nabywała pod opieką japońskich szefów kuchni.

PATRONAT HONOROWY

KONSUL HONOROWY JAPONII
W KRAKOWIE

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole