Stany splątane | Spacer z Artystą

W niedzielę 25 lutego mamy przyjemność zaprosić na spacer po wystawie Stany splątane z udziałem Artysty, Mateusza Kołka oraz kuratora wystawy Przemysława Wideła. Oprowadzanie odbędzie się w godzinach 14.00–15.30 w przestrzeni wystawienniczej w Galerii Europa – Daleki Wschód przy głównym budynku Muzeum Manggha.

Stany splątane to próba przedstawienia, jak może wyglądać podróż do wnętrza głowy artysty. Twórczość Mateusza Kołka to bardzo oryginalne splątane Multiwersum. Miejsce, w którym przeplatają się Japonia, Hongkong i Polska; manga, anime, komiks europejski i sztuka gotycka. Z tego zbioru, wydawałoby się, zupełnie nieprzystających do siebie elementów powstaje niezwykły świat wyobraźni, w którym chce się zostać na dłużej. Świat, który chce się eksplorować i którego chce się doświadczać. Odnajdywać powtarzające się elementy i szukać powiązań pomiędzy kolejnymi grafikami.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: recepcja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Stany splątane – oprowadzanie 25.02”. Spotkanie przeznaczone jest dla młodzieży (12+) i dorosłych. W treści należy podać: imię, nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego Uczestnika.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 25 osób) zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Koszt udziału w ramach biletu wstępu według obowiązującego cennika. Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu spotkania w recepcji budynku głównego Muzeum Manggha.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej, uczestnik zgadza się na warunki opisane w Regulaminie.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole