Wprowadzenie do sztuki składania papieru dla młodzieży i dorosłych (część 3)

Zapraszamy na warsztaty promujące Klub Origami Muzeum Manggha. Spotkanie wprowadzające dedykujemy osobom, które przed dołączeniem do Klubu chciałyby przekonać się, jak przebiegają nasze zajęcia. Klub Origami Muzeum Manggha to seria warsztatów wprowadzających w świat tradycyjnej sztuki składania papieru. W sezonie marzec 2023 – lipiec 2024 zajęcia dla młodzieży i dorosłych odbywają się w formie jednorazowych spotkań około 1–3 razy w miesiącu. Warsztaty wspierają rozwój wyobraźni przestrzennej i sprzyjają budowaniu koncentracji. Pozwalają na poznanie kultury Japonii z perspektywy jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie japońskich sztuk plastycznych.   

Zajęcia mają charakter wprowadzający. Uczestnicy poznają podstawowe pojęcia, bazy i rodzaje zagięć. Spotkanie odbędzie się w środę, 27 czerwca w godzinach 17.00–18.00 w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Klub Origami 27.06.”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek zgłaszanego uczestnika oraz numer telefonu kontaktowego opiekuna.  

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 20 osób) zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. W przypadku niewystarczającej liczby uczestników (min. 4 osoby) organizator zastrzega sobie możliwość odwołania wydarzenia. Zapisani uczestnicy zostaną powiadomieni o anulowaniu terminu najpóźniej dzień przed zaplanowaną datą zajęć.  

Koszt udziału w warsztatach wynosi 30 złotych za osobę. Płatności dokonuje się stacjonarnie w recepcji Muzeum Manggha w godzinach 10.00–17.45. Wydarzenie można również opłacić przelewem maksymalnie do środy 27 czerwca na dane bankowe podane w wiadomości zwrotnej. 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Klubu Origami Muzeum Manggha – rezerwując udział w zajęciach zgadzają się Państwo na warunki w nim ujęte. Informujemy, że spotkania są prowadzone w języku polskim

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole