Jak we śnie! Emil Orlik w Japonii – zwiedzanie wystawy z przewodnikiem #2

Uwaga: brak wolnych miejsc

Zapraszamy na zorganizowane zwiedzanie ekspozycji muzealnej Jak we śnie! Emil Orlik w Japonii. Ścieżka zwiedzania przybliży nam twórczość Emila Orlika – czeskiego artysty związanego z Secesją Wiedeńską, Grupą Klimta oraz Secesją Berlińską. Orlik odwiedził Japonię dwukrotnie: w latach 1900–1901 oraz 1911–1912. Podczas podróży szkicował ołówkiem, kredką, tworzył akwarele, drzeworyty i litografie. Poznał technikę japońskiego drzeworytu barwnego, co wśród artystów tego czasu było stosunkowo rzadkie.

Zwiedzanie wystawy z przewodnikiem odbędzie się w przestrzeni Muzeum Manggha w czwartek 23 lipca 2020 r. w godzinach 16.30–17.30. Spotkanie przeznaczone jest dla młodzieży (+13) i osób dorosłych. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Emil Orlik 23.07”. W treści należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu oraz wiek zgłaszanego Uczestnika. Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 10 osób). Koszt uczestnictwa w ramach zakupu biletu wstępu, cennik dostępny tutaj.

Wydarzenie w ramach cyklu Poznajemy Japonię.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń edukacyjnych. Rezerwując miejsce w grupie zajęciowej Uczestnik zgadza się na warunki opisane w regulaminie.

Uwaga: Uczestnik wydarzenia/opiekun prawny jest zobowiązany do złożenia pisemnego oświadczenia przy wejściu na zajęcia, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest/jego podopieczny nie jest osobą zakażoną wirusem SARS-CoV-2 oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Wzór oświadczenia jest dostępny do pobrania poniżej. Wydruki oświadczenia będzie można uzyskać również w dniu wydarzenia od pracownika recepcji muzealnej.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole