Klub Origami – młodzież 12–16 lat (kultura i tradycje Japonii)

Klub Origami Muzeum Manggha to seria warsztatów wprowadzających w świat tradycyjnej sztuki składania papieru. W ramach Klubu odbywają się spotkania dla kilku grup podzielonych ze względu na wiek i poziom zaawansowania. Zajęcia wspierają rozwój wyobraźni przestrzennej i sprzyjają budowaniu koncentracji.

Tematem siódmego spotkania młodzieży 12–16 lat w grupie „kultura i tradycje Japonii” będą wybrane japońskie owady i płazy. Warsztaty odbędą się w niedzielę 25 czerwca 2023 r. w godzinach 10.15–11.15 w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Klub Origami młodzież 25.06”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek zgłaszanego uczestnika, preferowaną grupę oraz numer telefonu kontaktowego. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 10 osób) zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Osoby, które mają już wykupiony karnet na cykl marzec – lipiec 2023, automatycznie są wpisane na listę uczestników siódmego spotkania.

Koszt udziału w pojedynczym spotkaniu Klubu Origami wynosi 40 zł/osobę. Opłatę prosimy uiścić w recepcji muzealnej w dniu wydarzenia. Udział w pojedynczych zajęciach nie wymaga zapisania się na cały cykl. Szczegółowe informacje o cyklu dostępne tutaj. Pierwszeństwo udziału w warsztacie mają osoby posiadające karnet.

Ze względu na konieczność przygotowania materiałów i zaangażowania edukatorów Muzeum Manggha nie przewiduje zwrotów za nieobecności uczestników, którzy wykupili karnety. Uczestnicy posiadający karnet w grupie dla młodzieży w wieku 12–16 lat (kultura i tradycje Japonii) mogą odrobić jedną nieobecność w terminie 16 lipca 2023 r. 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem Klubu Origami Muzeum Manggha – rezerwując udział w zajęciach zgadzają się Państwo na warunki w nim ujęte. Informujemy, że spotkania są prowadzone w języku polskim.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole