Klub Origami – młodzież 17 lat i dorośli (kultura i tradycje Japonii)

Klub Origami Muzeum Manggha to seria warsztatów wprowadzających w świat tradycyjnej sztuki składania papieru. W ramach Klubu odbywają się spotkania dla kilku grup podzielonych ze względu na wiek i poziom zaawansowania. Zajęcia wspierają rozwój wyobraźni przestrzennej i sprzyjają budowaniu koncentracji.

Tematem szóstego spotkania młodzieży 17 lat i dorosłych w grupie „kultura i tradycje Japonii” będą wybrane bryły geometryczne. Warsztaty odbędą się w niedzielę 11 czerwca 2023 r. w godzinach 13.30–14.30 w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Klub Origami dorośli 11.06”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek zgłaszanego uczestnika oraz numer telefonu kontaktowego. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit: 10 osób) zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Osoby, które mają już wykupiony karnet na cykl marzec – lipiec 2023, automatycznie są wpisane na listę uczestników szóstego spotkania.

Koszt udziału w pojedynczym spotkaniu Klubu Origami wynosi 40 zł/osobę. Opłatę prosimy uiścić w recepcji muzealnej w dniu wydarzenia. Udział w pojedynczych zajęciach nie wymaga zapisania się na cały cykl. Szczegółowe informacje o cyklu dostępne tutaj. Pierwszeństwo udziału w warsztacie mają osoby posiadające karnet.

Ze względu na konieczność przygotowania materiałów i zaangażowania edukatorów Muzeum Manggha nie przewiduje zwrotów za nieobecności uczestników, którzy wykupili karnety. Uczestnicy posiadający karnet w grupie dla młodzieży 17 lat i dorosłych (kultura i tradycje Japonii) mogą odrobić jedną nieobecność w terminie 16 lipca 2023 r. w godzinach 13.40–14.30.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem Klubu Origami Muzeum Manggha – rezerwując udział w zajęciach zgadzają się Państwo na warunki w nim ujęte. Informujemy, że spotkania są prowadzone w języku polskim.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole