Klub Origami – spotkanie czwarte (młodzież 17 lat i dorośli, etap 2)

Z przykrością informujemy o odwołaniu dzisiejszych zajęć z powodów losowych. Wszyscy zapisani uczestnicy zostaną poinformowani mailowo o dodatkowym terminie na odrobienie warsztatów. Najmocniej przepraszamy.


Klub Origami Muzeum Manggha
to kilkumiesięczna seria warsztatów wprowadzających w świat tradycyjnej sztuki składania papieru. W ramach Klubu odbywają się spotkania dla kilku grup podzielonych ze względu na wiek i poziom zaawansowania. Zajęcia wspierają rozwój wyobraźni przestrzennej i sprzyjają budowaniu koncentracji.

Stałym tematem cyklu spotkań dla młodzieży w wieku 17 lat i osób dorosłych (etap 2 – „krok dalej”) są wybrane motywy inspirowane tematyką kachō-ga (dosł. „obrazy kwiatów i ptaków”). Do udziału w zajęciach na etapie 2 nie jest wymagane uczestnictwo w poprzedniej edycji. Poziom trudności składanych figur jest dostosowywany do umiejętności uczestników.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek 28 listopada 2022 r. w przestrzeni Galerii Europa – Daleki Wschód w godzinach 18.00–19.30. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Klub Origami dorośli 28.11 ETAP 2”. W treści należy podać: imię, nazwisko, wiek zgłaszanego uczestnika, wybór płatności (jednorazowy udział lub karnet na cykl) oraz numer telefonu. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (limit 10 osób w grupie) zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Osoby, które mają już wykupiony karnet na cykl wrzesień 2022 – styczeń 2023, automatycznie są wpisane na listę uczestników czwartego spotkania.

Koszt udziału w pojedynczym spotkaniu Klubu Origami wynosi 60 zł/osobę. Opłatę prosimy uiścić w recepcji muzealnej w dniu wydarzenia. Udział w pojedynczych zajęciach nie wymaga zapisania się na cały cykl. Aktualnie istnieje możliwość zakupu karnetu na 5 spotkań (od czwartego do ósmego spotkania według harmonogramu) w cenie 250 zł/osobę. Szczegółowe informacje o cyklu i możliwości zakupu karnetu dostępne tutaj. Pierwszeństwo udziału w warsztacie mają osoby posiadające karnet.

Ze względu na konieczność przygotowania materiałów i zaangażowania edukatorów Muzeum Manggha nie przewiduje zwrotów za nieobecności uczestników, którzy wykupili karnety. W trakcie trwania danego cyklu zajęć Klubu Origami istnieje możliwość odrobienia nieobecności w dwóch terminach określonych przez osoby prowadzące. 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem Klubu Origami Muzeum Manggha – rezerwując udział w zajęciach zgadzają się Państwo na warunki w nim ujęte. Informujemy, że spotkania są prowadzone w języku polskim.

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole