Kultowy przepis na donburi

Na poprawę humoru w pierwszym deszczowym dniu września ogłaszamy konkurs! Do wygrania naprawdę atrakcyjne nagrody, więc liczymy na moc Waszych zgłoszeń. Inspiracją dla nas oraz kawiarni Café Manggha stał się jeden z ostatnich tytułów od Wydawnictwa Znak, a dokładniej Tokio. Kultowe przepisy autorstwa Maori Muroty.

Dlatego właśnie zadaniem konkursowym będzie skomponowanie przepisu na własną wersję donburi, czyli tak zwanej „japońskiej miski” pełnej smaków. Jest to potrawa, której bazę stanowi gotowany ryż, wzbogacony o wybrane składniki. W przepisie możecie użyć do pięciu składników, w limit ten nie wlicza się ryż. Nie musicie sugerować się japońskimi smakami – zaskoczcie nas pozytywnie! Gotową kompozycję składników udostępnijcie w komentarzu pod postem na naszym profilu na Facebooku lub Instagramie.

W konkursie wyłonimy aż trzech zwycięzców, którzy kolejno otrzymają:

I miejsce: książka Tokio. Kultowe przepisy, miska ceramiczna z ATOpracownia, dodanie przepisu do menu Café Manggha na tydzień,
II miejsce: książka Tokio. Kultowe przepisy, miska ceramiczna oraz voucher na warsztaty ceramiki z ATOpracownia,
III miejsce: książka Tokio. Kultowe przepisy, miska ceramiczna z ATOpracownia.


Zgłoszenia przyjmujemy od dzisiaj do 15 września 2021 r. Przed wysłaniem zgłoszenia koniecznie zapoznajcie się z regulaminem, który znajdziecie poniżej. Rozstrzygnięcie konkursu planujemy na 16 września.

Powodzenia!

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole