Smocze latawce – rodzinne warsztaty plastyczne & gra terenowa

Zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku 6-13 lat na warsztaty plastyczne, w trakcie których Uczestnicy stworzą autorskie latawce inspirowane stylem komiksowym oraz motywem smoków. Edukatorzy opowiedzą grupie warsztatowej o historii tradycyjnych latawców w Japonii i będą asystować podczas tworzenia indywidualnych modeli. Po części warsztatowej Uczestnicy zostaną zaproszeni do udziału w grze terenowej w przestrzeni wystawy Tokio. Smok i Smok.

Zajęcia odbędą się w Muzeum Manggha w sobotę 24 sierpnia w godz. 11.00–12.15. Wstęp na wydarzenie w ramach zakupionego biletu rodzinnego (45 zł). Jednocześnie bilet uprawnia do zwiedzenia w dniu 24.08.2019 wszystkich aktualnych wystaw w naszym Muzeum.

1 bilet rodzinny dedykowany jest: 1 opiekunowi + max. 3 dzieci lub dla 2 opiekunów + max. 2 dzieci.

Płatności dokonuje się stacjonarnie w dniu wydarzenia. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy edukacja@manggha.pl, w tytule wiadomości wpisując: „Latawce 24 sierpnia”, a w treści podając imię, nazwisko oraz wiek zgłaszanych Uczestników. Z uwagi na limitowaną liczbę osób (max. 20), zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Uprzejmie prosimy o dostosowanie się do zaproponowanej organizacji zajęć: na czas warsztatów i gry terenowej prosimy nie pozostawiać dzieci bez opieki osoby dorosłej. Przyjmujemy jedynie zgłoszenia w formie „dorosły/dorośli + dziecko/dzieci”.

Wydarzenie towarzyszące do wystawy Tokio. Smok i Smok.

PATRONAT HONOROWY

KONSUL HONOROWY JAPONII
W KRAKOWIE

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole