Smoczy happening malarski

Mangowa czerń i biel wystawy Tokio. Smok i Smok nabierze kolorów! W dniach 21-31 grudnia 2019 r. fragment przestrzeni wystawienniczej zostanie oddany w kreatywne dłonie osób odwiedzających Muzeum Manggha. Smoczy happening malarski sprawi, że ściany zamienią się w wielkoformatową kolorowankę.

Do malowania zakątków komiksowego Tokio zapraszamy młodzież, dorosłych oraz dzieci powyżej 5 roku życia (pod opieką osoby pełnoletniej). Akcesoria malarskie będą udostępnione dla Zwiedzających w przestrzeni wystawy w godzinach otwarcia muzeum (wyjątek stanowi 21 grudnia, kiedy malowanie rozpoczynamy od godziny 11.00). Udział w wybranym dniu Smoczego happeningu malarskiego umożliwia bilet zakupiony według obowiązującego cennika muzealnego.

Wydarzenie towarzyszące do wystawy Tokio. Smok i Smok.

Informujemy, że nie prowadzimy rezerwacji miejsc: dostęp do stanowisk z akcesoriami malarskimi uzależniony jest od bieżącej przepustowości przestrzeni wystawy Tokio. Smok i Smok.

Data zakończenia Smoczego happeningu malarskiego może ulec zmianie: jest uzależniona od tempa, w jakim Zwiedzający będą malować udostępnioną przestrzeń. Muzeum Manggha zastrzega sobie możliwość zakończenia wydarzenia przed dniem 31 grudnia 2019 r.

Podczas wydarzenia wykonywane będą fotografie dla celów dokumentacyjnych i promocyjnych. Uczestnictwo w imprezie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykonanie tych fotografii oraz wykorzystanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestników wraz z jego opisaniem poprzez wskazanie okoliczności wykonywania fotografii oraz miejsca ich wykonywania, w tym w szczególności zgodę na wykorzystanie i rozpowszechnianie ich wizerunku w celach dokumentacyjnych i promocyjnych. Rozpowszechnianie będzie miało miejsce przez czas nieoznaczony za pomocą strony internetowej organizatora imprezy.

PATRONAT HONOROWY

KONSUL HONOROWY JAPONII
W KRAKOWIE

NEWSLETTER
!Wypełnij to pole
!Wypełnij to pole